Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jaszy91

    aktív tag

    Olvasom itt a kommenteket, hogy "Jó ügynök volt, kár érte, nincs GMS, stb...", és nem értem, hogy miért kellene temetni a Huawei-t, mint mobiltelefon gyártót. :)
    Elhiszem, hogy sok embernek fáj a GMS hiánya és mindenkinek más-más igényei vannak, de azt érzem, hogy sokan utána sem néztek ennek az egésznek csak mennek a tömeggel. (Tisztelet a kivételnek).
    Mikor megjelent a P40-es széria, erősen gondolkodtam, hogy kipróbálom, de előtte utánanéztem, hogy magában a HMS-ben, milyen appok találhatóak és mik azok, amiket én minden nap használok és szükségesek.
    Nos a végeredmény az lett, hogy semmi olyan alkalmazás nem hiányzott a HMS-ből, amire szükségem van (Bank, GPS, stb.)
    Így azt javaslom azoknak, akik félnek a Google-mentes Huaweitől, hogy előbb nézzenek utána, mi az amire szükségük van és, az megtalálható-e az AppGallery-ben. :)

    Végül iPhone lett, de nem azért mert sz@r a Huawei, csak így alakult. :DDD

    AMD Ryzen 9 5900x - MSI RTX 4070 Super Gaming X Slim - Kingston Fury 2*16GB 3600Mhz - Seasonix GX750 - Samsung 970 EVO Plus 256GB/1TB - Asus GT501 - Dell S2522HG // iPhone 15 128GB Blue

Új hozzászólás Aktív témák