Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • atike

    nagyúr

    válasz weberzolee #67 üzenetére

    Aham, és akkor mesélj már arról, hogy pld a FB hogyan csinál "árnyékprofilokat" azokról, akik nincsenek is regisztrálva és hogyan követi őket is...? :U Ne hidd azt, hogy "csak" az EULA elfogadása vagy nem elfogadása dönt abban, hogy követve vagy.... Lásd: [link]

    Szóval elég nagy tévedésben vagy ezzel az önként vs titokban dologgal...

  • siege5

    aktív tag

    válasz weberzolee #67 üzenetére

    Eléggé túlzó az önként elfogadás, ha a neten akarsz böngészni konkrétan rá vagy kényszerítve vagy sok helyen nem is tudod tovább böngészni a tartalmat. Vagy máshonnan közelítve meg a dolgot, túl részletesen sem tudod szabályozni, hogy kinek és mit engedsz meg. Azért ez annyira mégsem önkéntes, vagyis a Huawei felé lopok vagy nem lopok adatot (meg mindig nem mutatott senki érdemben bizonyítékot kompromitáló adatok lopasáról), verziótól ez annyiban jobb, hogy csatlakozok-e nethez vagy sem. A legtöbb embert itt biztosan lehallgattak feltették a képeket közösbe stb... Nem kell minden bulvárnak bedölni ez nem a vv hogy lehet rajta csámcsogni, és az Usat sem kell félteni.

    Ui:ha már annyira benne vannak, aláírom mint a legtöbb országban valószínű itt is adatátadási kötelezettséggel tartoznak a kormány felé (ez sehol sincs másképp), ők emiatt (USA) a főbb kormányhivatalokban korlátozzák őket ez is ok, de hol a logika a komplett infrastruktúra leépítésére? Miért jó, ha nem engedik a kereskedést, miben szolgáltatja ez ki az átlag usert? Egy Gmail feltétele a telóra egy kijelző átadása majd beépítése a készülékbe, milyen adatot ad át amit eddig nem adtunk?

    [ Szerkesztve ]

  • 7Heads Drago

    veterán

    válasz weberzolee #67 üzenetére

    Ezek szerint ilyen "kémkedést" csak a kínaiak csinálnak?
    Illetve a médiában megjelenő amcsi cég botrányok amikor egy rakás user adata szivárog ki, vagy férnek hozzá a fejlesztők azzal mi van? Mert abba nem egyezel bele az EULA-val.
    Mellesleg engem se az amcsi, se a kínai, de még a magyar állam se lopjon meg. Én se tehetem mert büntetik, tegyék ugyanezt velük is.
    76# : Mert az Apple, vagy bármelyik nagy cég előélete az teljesen makulátlan? :DDD :DDD :DDD
    Ugyan már. Most is ez megy. Ha valakinek van lehetősége a technológia ellopására meg is fogja tenni.

    [ Szerkesztve ]

    Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

Új hozzászólás Aktív témák