Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bontabela73

    aktív tag

    válasz hito #1165 üzenetére

    Szia!

    Nálunk a családban 2021-es MatePad 10.4 van, HarmonyOS 2.0 fut rajta. Mivel 2019 utáni Huawei készülékeken nincs GMS, ezért ezen a tableten sincs. Egy ideig a GSpace volt fent és azon keresztül ment a Youtube és talán még egy-két GMS-t igénylő app. A GSpace nem teljes megoldás, mert ahogyan olvastam, bizonyos szolgáltatások nem működnek (Wallet stb.). Minden a GSpace-n belül van, tehát amikor elindítunk pl. egy guglis appot, a GSpace indul el.

    A Telekom TV GO-t a tableten nem próbáltuk, de nekem a Mate 40 Pro-n simán fut, nincs semmi probléma. Ha a készülék rootolt, vagy nyitva van a bootloader, a TV GO app nem működik!!! Az APKPure oldaláról vagy annak alkalmazásáruházából le lehet tölteni az appot. A Mate 40 Pro előtt P30 Pro volt és azon is fent volt a TV GO, az apk-t lementettem és első alkalommal az apk-t telepítettem, de utána az APKPure alkalmazásáruházából már tudtam frissíteni. Egyébként a Huawei AppGallery mellett az APKPure appstore-ból, az Uptodown appstore-ból és az apkmirror oldaláról szoktam az appokat frissíteni.

    Da pacem, Domine!

Új hozzászólás Aktív témák