Új hozzászólás Aktív témák

  • bontabela73

    aktív tag

    válasz philoxenia #911 üzenetére

    Igen, habár az app felső sarkában nem írja ki, hogy Youtube Premium, de minden Premium funkció működik (a kísérleti funkciók csak akkor, ha egyébként is Premium előfizetés van). Egyébként van egy eldugott beállítás, ahol be lehet kapcsolni, hogy a Youtube Premium felirat legyen felül Youtube helyett.

    A videók nem állnak le a képernyő lezárásakor, van kép a képben mód is. Nincsenek reklámok. A Youtube Vanced-ben ezek megvannak, csak sz a lényeg, hogy be kell jelentkezni a gugli-fiókkal. A microG app ehhez van. Ami fontos, hogy a bejelentkezéskor a bal alsó sarokban lévő Huawei opcióra kell koppintani és úgy bejelentkezni. A gugli-fiók felé az app egy olyan telefon azonosítóját küldi el, amelyen van GMS támogatás. Nálam, ha jól emlékszem, Pixel 4 XL volt. Egyszer nem figyeltem és simán a bejelentkezés gombra koppintottam a jobb alsó sarokban. Pár nap elteltével elkezdett nyavalyogni az app, hogy nem tudja lejátszani a tartalmakat.

    Érdemes néha az app parks oldalán megnézni, hogy a YT appnak van-e újabb verziója. A legújabb verzió 3.1.2. Egyszer belefutottam abba, hogy a Youtube 17-es verziója volt fent (a YT ezt telepítette) és egyik nap bármelyik videóra koppintottam, hibaüzenet jelent meg, hogy a tartalom a Youtube újabb verziójában tekinthető meg.

    Szerencsére, a fejlesztő egész hamar reagált és kitolta a mostani verziót, amely már a 18-as Youtube-ot rakta fel. A YT appot a telepítés után el lehet távolítani, mert ha elindítjuk, a korábban feltelepített appok (YT Vanced, YT Music Vanced és microG Vanced) eltávolítását ajánlja fel. Egyébként a Music nálam nem volt fent.

    A microG app esetében engedélyezni kell a akkuoptimalizálás mellőzését, az Alkalmazásimdításon belül hagyni kell az automatikus kezelést.

    Da pacem, Domine!

Új hozzászólás Aktív témák