Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gabcsi21

    csendes tag

    Na végre, tegnap megtudtam nézni a mediában. Ami elsőre látszik, hogy nagyon minőségi a kinézete, abszolút hozza a samsung színvonalat. Az illesztések, az edge lekerekítés a panelon, stb... Az első olyan Huawei telefon amire azt mondtam, hogy talán kellene és nagyon szép! Kézben tartani sokkal jobb a Mate 20 pro-t mint a sima Mate 20-at, mert kicsit keskenyebb, nyúlánkabb a kijelző de csak pont annyival, hogy érzetre könnyebb tartani egy kézzel. Legalábbis nekem. Ebből a szempontból a Note 9 is nekem kicsit már széltiben nagy, a note 8-at kellemesebb kézben tartanom az szintén keskenyebb. Na de vissza a Mate 20 pro-hoz!!! A kijelző minősége elsőre nagyon szép, fantasztikus a színek gyönyörűek de ha mellé teszel egy samsung infinity kijelzős telefont akkor sajnos látszik a különbség még mindig a samsung javára (fényerő, stb...)! Ami oka egyszerűen csak a technológiában kereshető, hiszen a Mate 20 pro oled megjelenítőt tartalmaz, amelynél még mindig jobb a super amoled. Ezt ott vettem észre, hogy a samsung kijelzőn a fekete feketébb valamint a megjelenítés úgy összességben dinamikusabb a samsung kijelzőn. Azonban hangsúlyozom, ez csak akkor vehető észre ha egymás mellé teszed a két készüléket, önmagában nézve nagyon szép a megjelenítés a Mate 20 pro készüléken. A rendszer sebesség abszolút rendben van, semmi lagg, gyors volt. A kamera, hát az kicsit érdekes, ehhez a témakörhöz több idő kell, hogy az ember objektívan tudjon róla nyilatkozni. Talán ami első próbálkozásaim során feltünt, hogy a P20 pro-hoz képest nem sok a fejlődés vagy csak én nem találtam... nagyon jó képeket lehet vele lőni de kiugró fejlődés szerintem ezen a téren most nincs, amit észleltem hogy a video részen kicsit javítottak, érzésre jobb mint az előző generáció. Az első olyan Huawei telefon amely szerintem teljesen felnőtt a konkurenciához, abszolút hozza azt az érzést (kinézet, működés) hogy semmivel nem rosszabb mint a többi, nagyon szép készülék!!!!!!!!!! Hát elsőre ennyi..... :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák