Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xaels

    félisten

    Olvasom a tesztet közben azért szemezgetek:
    1. Notch. Ami tényleg elég méretes, igazából itt már az a két cicafül a szélén nem oszt vagy szoroz, maradhatott volna telibe is akár. Ok, el lehet tüntetni szoftveresen.

    2. microSD helyett saját szabványos szart erőltetni, tényleg ez kell? Nem volt nekünk régen elég, hogy minden gyártónak más típusú kártya kellett meg töltő meg... Menjünk vissza azokba a szar időkbe amikor semmi nem volt semmivel kompatibilis.

    3. Ujjlenyomat olvasó ami nem 100%-os, jó hogy a kijelző alá költözött de személy szerint az, hogy lehet egy védőüveg ront még rajta az nem fér bele. Még mindig szerintem a legjobb a Sonykon volt amíg a bekapcsoló gombban volt. Kézre esett, nem rondította sem az elő, sem a hátlapot.

    4. Face IDival kapcsolatban azon gondolkoztam el, hogy velem vajon mit kezdene. Mivel elég sűrűn változtatom az arcszőrzetem formáját, mennyiségét akkor vajon mindig újra kellene szkennelnem? Megzavarja e a kalap?

    5. "Önmagunk megregulázása mellett ez határozottan hasznos lehet a csemeték mobilhasználatának visszafogására, ha a szép szó már nem segít." - ki az aki a csemetéjének ilyen telefont vesz? Az idősebb gyerkőcnek meg úgysem tudná senki ezt beadni.

    6. EMUI Desktop. Van még hova fejlődjön enyhén szólva. A Miracastos képernyő tükrözés meg vicces a hülye képarány miatt.

    7. Kamerát nem nagyon vesézném ki mert mobilról nézem. A leírtak alapján azért ott is lehetne még reszelni rajta.

    8. Nincs jack... Párom agyvérzést kap a P20-on az átalakítózás miatt.

    Nagyjából ennyi első olvasatra. Mondjuk az árról, meg a külsőről nem nyilatkoznék. Engem az üveg taszít, pláne edge kivitelben. Manapság meg úgy is sokan részletre viszik a telefonokat, az már nem nagy eresztés ha havonta pár ezressel fizet az ember többet de ott a szíve vágya a kezében.

    PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

  • Xaels

    félisten

    válasz #24831488 #88 üzenetére

    Az egyik EUR és tartalmazza az áfát, a másik USD és nettó ár.

    [ Szerkesztve ]

    PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

  • Xaels

    félisten

    Egyébként ezt a Qi visszatöltést magyarázza már el valaki mire lehet használni. Egy okosórát még csak-csak feltöltenék a telefon kárára, de egy másik telefont vagy nagyobb igényű eszközt biztos nem töltenék a day runnerem kárára.

    PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Új hozzászólás Aktív témák