Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Patics

    tag

    válasz Ateszpapa #15854 üzenetére

    Köszi, de sajna nem érted a problémámat...

    Amit linkeltél, az HÍVÁSrögzítő. Ezt már tegnap feltelepítettem, nincs vele gondom. Most, hogy írtad, feltelepítettem újra, feltelepült, "nem is látja" a tegnap óta rögzített hívásokat, vagyis telepítés után NULLÁRÓL indul, de ez most nem gond, ezzel nincs bajom.

    Ami nekem kellene az HANGrögzítő. De ne makármilyen, mert van több is a Play áruházban, hanem az eredeti Huawei hangrögzítő kellene mert ez listázná ki a hívásrögzítő által felvett hívásokat a "rögzített hívások" menüpont alatt.

    Most az a helyzet, hogy rögzíti a hívásokat, de nem listázza ki, azt írja, "Nincs megfelelő alkalmazás a művelet elvégzésére". Ott vannak a fájlok a mappában de nincs ami kilistázza és lejátsza, ezt végezné a hangrögzítő, amit hülye fejjel letöröltem, mert letöltöttem egy frissebbet, ami viszont nem települ fel, és már egyik sem ami van... :W

    Madaraim: Sbach 342; Double Hourse 9081; Skyartec Wasp V3; Align Trex 500; WLtoys V686G; Floureon H101; ZMR-250 FPV Racer ------- Földi ellátó: M1 Abrams

Új hozzászólás Aktív témák