Új hozzászólás Aktív témák

  • plagab

    csendes tag

    válasz djbelo #1035 üzenetére

    En pont ma voltam a Media Marktban. Igazabol ket telefon kozott billegek: Note 9 vagy Mate 20pro. Mindkettot jo alaposan menyomkodtam. Egyik sem tunt csuszosnak, es mindketto kenyelmes volt kezben tartani. A Mate erzsre inkabb olyan volt, mint ha egy ekszert tartanek a kezemben, a note, meg inkabb mint egy napi hasznalatos eszkoz.
    Atnezegettem a Menut, appokat, csinaltam nehany teszt fotot. Akadozasnak, mikro lag-nak semmi nyoma. Korrabban tobb forum tars irta, hogy Iphone utan mikrolaggosnak erzi az Androidot, meg csucs telefonoknal is. Ezt en is ereztem korabbi telefonoknal, meg a p20pro-nal is. De itt mindket telefonnal hatarozottan semmi mikorlag. A Mate20 pro nagyon szep telefon, es ha eltunteted a notch-ot, akkor aztan brutal jol nez ki, mert a “nocseltunteto” fekete sav is lekerekitve jelenik meg az oladalakon. Ezaltal brutal igenyesnek es kulonlegesnek hat. De osszesegeben mindketto telefon szuper, es velemenyem szerint ez a ket modell kimagaslik az androidos mezonybol mid tudas, mind design szempontjabol.

    plagab

Új hozzászólás Aktív témák