Új hozzászólás Aktív témák

  • Exian

    őstag

    válasz DjShockh89 #621 üzenetére

    Hasonló kaliberű telefonról váltottam én is. Nekem nem kellett várnom az árazás miatt, nehezen tudnám olcsóbban megvenni, 39500-ért adta a Telekom, a lehető legolcsóbb előfizetéshez, szóval nem is egy drága tarifához, mint ahogyan szokták, mai napig nem értem :D gyakorlatilag fillérre annyira jön így ki 2 év alatt (készülék részlet + havidíj), mintha a telefont listáron megvettem volna és kaptam volna hozzá 2 év ingyenes előfizetést. Így is fel lehet fogni :)

    Amúgy egyedül a kijelző, ami nekem még mindig fura, mármint a képaránya. Megszoktam az alacsonyabb formátumot (1920x1080 felbontás), ez ugye 2340x1080, tehát szeltében ugyanakkora, viszont magasabb (ha álló tájolásról beszélünk). Látványosan "nyúlottabb" a kép. A P9 Lite is normál FHD. A notch nekem tetszik, kimondottan ilyet szerettem volna.

    Viszont a kijelző miatt néhány dolgot a régi telefonomon csinálok továbbra is, ilyen a filmezés és a játékok. Valahogy jobban szeretem ezeket a hagyományos képarányban.

    Minden másban sokkal jobb, gyorsabb, gördülékenyebb. A P9 Lite-ot nem ismerem, de tesztek alapján nagyon hasonló az én régi telefonomhoz (Alcatel POP 4S).

    Szerintem nem bánnád meg a cserét. Mondjuk eredeti/normál bolti áron én sem vettem volna meg. De előfizetésre mindenképp szükségem volt, tehát 39500-ért nem haboztan egy percig sem. Ha nem kellett volna előfizetést vennem, akkor én is vártam volna.

    Esetleg nézz körül szolgáltatói konstrukciókban, én sem hittem volna, hogy ennyiért hozzá lehet jutni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák