Új hozzászólás Aktív témák

  • Pendragon911

    aktív tag

    válasz csippan #2730 üzenetére

    Én úgy tudom, hogy alapból, mármint gyárilag csak a 30 Fps-nél can stabilizátor FullHD esetén, feljebb kapcsolva nincs. Bár most én is megnéztem, mert emlékszek, valóban volt olyan beállítás, amivel ez be/kikapcsolható volt és mostanra az eltűnt. Videót készíteni most nem próbáltam, de nem lehet, hogy azért nincs kapcsoló, mert bármilyen formátumot is választasz, alapból működik a stabilizátor? Ha nem így van, akkor én sem értem, miért vették ki. Lehetséges, hogy majd visszakerül. Valaki azt is kérdezte egy Huawei fórumon, hogy ezen a telefonon miért nincs macro mód, erre azt válaszolták, hogy mindent igyekeznek mindig a legjobb funkciókat kidokgozni és a frissítésekbe beletenni. Tehát azt sem zárták ki, hogy ez is tudni fogja majd a macro módot. Ehhez viszont egy kérdésem van, a macro mód nem hardberhez kötött? Ha a lencsék megfelelők, akkor lehet macro képet csinálni, egyébként alkalmatlan rá, tehát hiába is várnánk ezt a funkciót? Személy szerint mondjuk örülnék neki, de nem hinném, hogy lesz belőle valami.

Új hozzászólás Aktív témák