Új hozzászólás Aktív témák

  • kali

    legenda

    válasz Tybike81 #3338 üzenetére

    Akik konkrét kérdéseket tettek fel ilyenekkel kapcsolatban, arra általában írtunk megoldást, a módját is leírtuk az értesítési és tiltási opciók konfigurálásának, de mivel mindenki más és más alkalmazásokat és beállításokat használ, illetve eltérők az elvárások, ezért ha az összefoglalóba konkrétum kerülne ezzel kapcsolatban, akkor félő, hogy úgy lenne kezelve, mint anno az egyik Samsung telefonos leírásom, amiben tételesen felsoroltam néhány embernek, miszerint azokat ellenőrizzék, ami azokból nem kell, mert nem használják, azokat kapcsolják ki...stb.
    Na, ezt a leírásomat jóindulatúan betette valaki egy másik telefon topikjának az összefoglalójába, ami pedig problémát eredményezett, mert sokan nem jól értelmezték a leírást, azt látták benne, mint itt is néhány ember, hogy minek lebutítani a telefont, pedig én nem azt írtam, hogy mindenki minden felsorolt opciót kapcsoljon ki, hanem igény szerint a nem használtakat, ami sok embernél megoldást is jelentett végül.
    Annyit viszont megcsinálhatok majd, ha úgy gondoljátok, hogy az értesítési, tiltási...stb. opciók mikéntjét beírom, de nem konkrtét alkalmazásokra levetítve, hanem csak általánosságban, így mindenki arra alkalmazza majd, amire neki személyre szabottan kell.

    zoleeno1: Rossz ilyeneket olvasni, de a lényeg, hogy nem lett nagy gond, ilyenkor jól jön a külön védelem is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák