Új hozzászólás Aktív témák

  • SkiDev

    senior tag

    válasz mirci18 #18671 üzenetére

    Ne vettem volna inkább észre. :D Már el lett döntve, hogy P20 Pro-t veszek, 1-2 hét, és mentem volna kihozni két év rablánccal havi 11k-ért. Erre most észrevettem ezt, és ülök itt magamba fordulva, hogy mi legyen :D Pedig a Samsungot elengedtem, de most azon agyalok, hogy az előlapi ujjlenyomatolvasó, az 5x zoom ér-e nekem kétszer annyit, mikor - erősen kivétel vagyok -, de nekem tetszik a notch is, tehát nem döntőfaktor, ha van, ha nincs. Olvastam az eleje-közepe tájékán a fórumot, de valahogy itt a kamera nem győzött meg, illetve félek a beégéstől, mivel itt nem tudom eltüntetni a gombokat, és használni ujjlenyomattal. Továbbá a mokka barna nagyon nem tetszik (ez is ellene szólt), viszont van titán szürke, ami egy fokkal jobb. :)) Azt viszont nem tudom, hogy bug-e, de az MM-ben a P20 Pro pikk-pakk, a Mate 10 nem találta meg a HBS-900-as bluetooth fülesem. Más különbség akad-e?

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

Új hozzászólás Aktív témák