Új hozzászólás Aktív témák

  • zsoltnyiri

    tag

    Sziasztok!

    Tegnap óta én is csatlakoztam a klubba, sikerült végül egy jó nem szolgáltatós darabot kifogni :))
    Egyelőre Oneplus 3 után ismerkedünk, vegyes tapasztalatokkal. Ha valakit esetleg érdekel egy kis összehasonlítás:

    Amiben brutál jó az a kamera és az üzemidő (két fő szempont is volt a modell mellett). Barátnőm külföldön él úgyhogy megy egész nap kb a Skype és napi 3x töltöttem a Oneplust, ez lehet elfog menni napi 1-el is :Y Kamerát ahhoz képest nyilván nem kell ecsetelnem, szintén a sok utazás miatt volt fontos :)

    Az apróbb dolgokban viszon jobb volt a OP3.. Pl hangszóró alul direkt a bal oldalon volt jobb helyett. Így, hogy jobb oldalt van én pont lefogom a kisujjammal.. Egyébként itt jobban szól, bár a sztereo az parasztvakítás. Ujjlenyomat olvasó sokkal kényelmetlenebb hátul (bár ez minden új telon nyilván ide kerül). Rendszer is pörgősebb volt a Onepluson, valamint a luncher is jobb volt (szubjektív, én jobban szerettem). Nincs jack csatlakozó.... A hangerő gombok kényelmesebbek voltak nekem a bal oldalon, screenshotot is szarabb így csinálni stb.. Iszonyatosan hiányzik a duplakoppos feloldás, azt nem lehet valahogy ráhekkelni?

    De mindent összevetve fasza teló! :))

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák