Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bog

    HÁZIGAZDA

    válasz bigand77 #61 üzenetére

    Nézd, ez az én oldalam. Többek között anno 8 éve pont azért alapítottam, hogy megírhassam a véleményemet kütyükről. Ezen nem kívánok pusztán azért változtatni, mert te nem értesz azzal egyet, hogy a tablet egy túlhypeolt és felesleges kacat. Nem mellesleg véletlenül pont azért lett piacvezető telco portál belőle, mert mindig megírtuk a véleményünket, ez valahogy bejön az olvasóknak, fura...

    Nem mellesleg bizonyára elkerülte a becses figyelmedet, hogy a bevezető pont arról szól, hogy egy ilyen, tényleg működőképes és normálisan használató tablet számára sikerült a magunk életében is találnunk olyan helyet, ahol hasznos. De ezt már leírtam, csak úgy pattan le rólad, mint a gumilabda a falról.

    Egyébként ha ezen akarsz még mindig sírni, akkor - ez is bizonyára elkerülte a figyelmedet - olvasd el a témában ma, közvetlenül a cikk után keletkezett blogpostot, s vedd azt figyelembe, hogy ha annyira a véleményemmel akarnék agresszíven traktálni bárkit is, akkor ezt beleírtam volna az S7 tesztjébe.

    Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

Új hozzászólás Aktív témák