Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ambination

    tag

    válasz punky10 #102 üzenetére

    Sajnos én a munkahelyen is használom, így mindig csak olyat veszek ami por és vízálló. Ezt tudta a mate 20X, meg tudja a mate 20 pro is amire cseréltem tavaly. (meg egy prémium babakocsira, ezúton is köszönöm a cserét a volt indexes újságírónak). Csak az éjazakai járatokon hazafele még a járvány elött, annyi csöves, drogos, szipus, alkesz banda volt, hogy láttam is és át is éltem atrocitásokat. Kötekedést, lopást, verést, szarást, hányást, húgyozást. Egyszerűbb nem mutogatni, hogy mid van. Szeretek mindig egyedit venni, ami nem 12 egy tucat, de nem mutogatni. Nem dohányzom, nem iszok, nem drogozok 2001 óta. Ami arra elment, abból tudok venni egy összegben is 3-400 ezres kütyüt, ha dolgozok és van fizum. A tárgyak azért vannak, hogy használjuk őket. Mint írtam szakácskénz por(liszt) vízálló kell legyen a telefon, óra rajtam. Sajnos sok kütyü így kiesik a szűrőn emiatt. Egyenlőre a mate 20 pro-m nyüstölöm. Amiket bedobtak a csere óta eltelt majd 1.5 év alatt, még nem találtam olyat ami megéri a plusz 300 ezret, ezt meg eladni 70ért.A xiaomi mi 11 ultrát lesem egy-két hónapja, de a 900 euró még sok a kínai verzióért. A globálist meg még nem dobták ki, hogy mennyi lesz. Kb 1100-1200 euróra tippelek. A Zenfone 8 flip meg nem ip67es sajnos, amit vártam, hogy hátha hátha. Nem kerget a tatár várom még a nagyőt🙂😁a Kospet órám 2 éve vettem és bírja a mosogatószeres vizet is, olajat is, lisztet is. A Hope amit vettem kifutot modell lett, de 45 ezer volt csak. Érdemes utánajárni Tomtop-ból rendeltem. Most az Optimus meg a Prime van náluk 4G-sek és 2/16giga meg 4/64giga 34 dollár. Van egy Prime ami 2.1 collos kijelzős 4/64giga nano sim kártyás, arcfelismerős, android 10es..az aksi 1600as..254 dollár. Ez a márka nem felkapott, nem marketingelt itthon, pedig jó, működik és bírja. 2 éve használom, kapja a frissítéseket is. Emiatt olcsó, mint ahogy volt anno a xiaomi, a huawei, samsung... Mind így kezdte.

Új hozzászólás Aktív témák