Új hozzászólás Aktív témák

  • imibogyo

    veterán

    válasz qltsar #597 üzenetére

    Tegnap óta én is boldog tulajdonosa vagyok egy ilyen készüléknek. Eddig nagyon pozitívak a tapasztalataim. Bár az első estére volt egy beragadt pixelem (zöld) a kijelzőn, de 6 óra képernyő-villogtatás rendbe tette.

    Lollipop-ot próbált már valaki? Ráadásul itt a bootloader nyitást sem egyszerű kódbeírásként írják le. Lehet emiatt a másik megoldás miatt van az, hogy van akinek visszazárható?

    Mondtad, hogy lehet csinálsz egy részletes leírást az egész procedúráról. Ebből esetleg lesz valami? Mert persze lehet angol oldalakat olvasgatni, de ha valamit félreért az ember, akkor lehet belőle gáz, vagy nehézség. Mindenkinek jobb lenne egy hozzáértőtől magyarul elolvasnia a dolgot. Például én már root-oltam telót és custom ROM-ot is telepítettem már, de ezer éve egy Sony Xperia J-re. Most azt sem tudom, hogy kezdjek neki (még nem is olvastam utána persze). Szóval nekem is hasznos lenne. Persze ki tudom silabizálni innen a fórumból is, meg külföldi oldalakról is, de egy magyar leírás lenne a legjobb.

    És még egy-két ötlet amik eléggé összecsapottan vannak (vagy nincsenek) leírva a különböző oldalakon és jó lenne ha ezek is benne lennének egy ilyen összeszedett anyagban.
    - bootloader unlock. Mit és hova kell begépelgetni például?
    - root jogosultság kialakításának menete, használt app stb.
    - ROM-olás teljes menete a legelejétől a végéig
    - visszaállítás menete gyári ROM-ra, persze bootloader nyitva marad (legalábbis egyelőre, ha jól értem nem sikerült visszazárni)

Új hozzászólás Aktív témák