Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HUTCHDB

    nagyúr

    válasz Gulyopapa #19787 üzenetére

    hát azért ez így nem igaz... van amikor 2-3 napig is van fent egy rom.
    ha nem akarnék romolgatni, akkor nem vennék androidot, hanem iphone-t vagy windows phone-t használnék.
    valahogy azok a rendszerek romolgatás nélkül is hibátlanul futnak.
    vannak korlátok, vannak hibák mindnél, de ki mire alergiás....
    én pl. arra, ha egy rendszer akadozik. (android)
    viszont a kis kijelzőt sem tudom megszokni. (iphone)
    az alkalmazások korlátja is idegesít. (windows)
    az utóbbi kettővel nem tudok, nem lehet mit kezdeni, így maradt az android.
    az android rendszeren a legjobb telefon szerintem most a one, de ez sem hibátlan.
    szerencsére kaptunk szabadságot, lehetőséget, hogy ezen javítsunk így, úgy, természetesen a rommerek nagy nagy elismerése mellett.
    míg egyes emberek kíváncsiságát, fantáziáját, alkotói vágyait kielégíti egy egy háttérkép kicserélése, vagy egy egy widget felcserélése, addig nekem ez kevés.
    kicsit nyughatatlan vagyok, pláne így a készülék megszerzésének kezdetén, aztán visszább veszek, mivel rájövök (kitapasztalom) hogy nekem melyik az igényeimnek legmegfelelőbb rom.
    ahogy Steve1207 kollega is írta, a miui az egy más tészta.
    anno az android kezdetén (2.3) nagy előrelepést hozott maga a kinézet, és a sebességbeli különbség is, így olyan nosztalgiával gondolunk vissza, mint egyesek mondjuk egy jó zenére, amit néha jó meghallgatni.
    szóval több dolog miatt foglalkozom ezzel a dologgal, de főleg azért mert szeretem.
    az más kérdés, hogy erről miért tartok itt kibeszélő show-t...
    egyrészt mindig van olyan, aki egyes dolgokat jobban tud, tapasztalta, vagy éppen korábban már belefutott egy egy dologba, a másik pedig az, hogy ha valaki utánam szeretne hasonló dologgal foglalatoskodni, akkor ha picit utána néz, olvas a dolgoknak, akkor megtalálhatja a postjaimban a választ.

    kérlek emiatt ne haragudj rám! ;)

    [ Szerkesztve ]

    " Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

Új hozzászólás Aktív témák