Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • brendoncsopi

    tag

    Szevasztok.
    Lenne 1-2 kérdésem a telóval kapcsolatban mert bekerült a "kalapba" hogy ezt veszem e vagy sem.
    Szoval ma nyomkodtam meg élőben, és ez a sense valami káprázatos :-D A teló anyagminősége No.1, gyorsnak is tűnt a kütyü,pedig teleszórtam widgettel meg livewallp is és szinte hibátlan,akadásmentes volt.
    Messze ez a leglaggmentesebb(érdekes szó így leírva) :-) teló ami néztem
    De azért hogy ne csak a szépet és jót amit láttam belőle, egy pár (negativ) tapasztalatot szivesen fogadnék a DS-ről.
    Gondolok itt főleg a hangminőség,üzemidő, wifi és hotspot funkciók,3G stabilitásra,gps...

    Valahol olvastam,nyugtassatok meg h. kacsa: ha hív valaki,akkor már a hívó félnél rég(2-3-4) mp-e kicsörög,de a fogadó HTC-nél még semmi?!?!:-S Remélem ez nem igaz.

    Ezen kivül a frissitések hogy,meddig érkeznek a DSre (vajon)? A Sense-t is lehet frissiteni minden gebasz nélkül,ha jön ujabb?

    Végül,németben venném meg,és tuti hogy nincs magyar benne! Itt nem menő a törökön,oroszon,keletin stb.kivül nincs sok választék. El vagyok a némettel,angollal is,de gondolom megoldható valahogy a magyar. Valami progit is olvastam ami a marketen van,és magyarit talán?

    Elsőre ennyi. Szeretném ha ez egy jó kis stabil,megbizható teló lenne,mert nincs túl sok időm,energiám a szervizekbe mászkálni,buherálgatni. El vagyok a gyári dolgokkal,nem is értek igazán a főzögetéshez.
    Vagy marad az SGS+,Neo duóból valamelyik

    De egy HTC mindig is az álmom volt,hátha összejönne végre.
    Előre is köszi!

  • brendoncsopi

    tag

    válasz daniel909 #4055 üzenetére

    Thnx a válaszodat.
    Nos elkellene már egy megbizható-gyors teló,mert néha agybajt kapok az SEtől.
    Ezért is gondoltam hogy hosszú éves SE pályafutásomat lezárom. A samu sgs+ annyira nem győzött meg,igaz szép a kijelző,de 2Ftos játéktütü hatását kelti a kinézete,plusz no vaku, a Neonak meg gyengébb a kijelzője,állitólag kopik is az a nem túl szép krómcsík...és kilyukadtam a HTCnél ami potenciális minőségbomba ezek után. Csak hát bennem van egy kis "félsz" hogy nem ismerem igazán,csak láttam,fogtam,hallottam,tetszik.

    Ahogy olvasom itt a topicot,feltűnően nem sok a "sírás-nyafogás" mint másoknál,ahol csak a hibák és a szervizelési gondok vannak.De csak van valami ami nem igazán flottul megy!?:-D

    Apropó: külföldön vett független telót valahogy otthon lehet HTCéknél szervizeltetni??? Gyári gari jár hozzá,vagy hogy is van ez?@&%

    [ Szerkesztve ]

  • brendoncsopi

    tag

    válasz brendoncsopi #4056 üzenetére

    Légyszi valaki esetleg még irna 1-2 tapasztalatot, ez a késleltetős hívás dolog is érdekelne nagyon.

Új hozzászólás Aktív témák