Új hozzászólás Aktív témák

  • Solicidium

    aktív tag

    Sziasztok!
    Láttam, hogy más is küzdött a topicban ezzel a hibajelenséggel, így bátorkodom megkérdezni, hogy született-e már rá valami működőképes megoldás az utóbbi időben erre. A hiba a következő: a Band csak a telefonon bekapcsolt GPS esetén hajlandó visszacsatlakozni a telefonhoz ha kikerülnek egymás hatótávjából (ha nincs GPS bekapcsolva, egyáltalán nem hajlandó visszacsatlakozni), sőt, mikor hosszabb ideig a Band távol van a telefontól, akkor a bekapcsolt GPS ellenére csak a bluetooth ki-be kapcsolásával hajlandó visszacsatlakozni. Végigtúrtam a netet megoldás után kutatva, de sehol semmi működő megoldást nem leltem, amit tudtam a telefonokon (LG G6 és LG V20, mindkettő Oreoval) beállítottam/átállítottam mind az engedélyeknél, mind magukban a Band-hez kötődő alkalmazásokban, de az sem segített. Természetesen minden kapcsolódó alkalmazás és Band firmware-je is a legújabb.
    A Honor Band 5 topicban is feltettem már ezt a kérdést, de még mindig nem sikerült megállapítanom, hogy a fenti jelenség telefonfüggő vagy a Band esetleg garanciális esetkörbe eső hibája-e.
    Köszönöm, üdv.

Új hozzászólás Aktív témák