Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Anonymus95

    senior tag

    válasz qltsar #6494 üzenetére

    Legalábbis olvashatóak a dolgok, főleg ha a vizuális effektet a kisegítő lehetőségeknél kikapcsolod. legalábbis édesapádnál így van beállítva. Egyébként még számomra lenne mit alakítani rajta, mint például a felugró buborék értesítés, mert az fehér alapon fekete szöveg, és ha egy ikonra hosszan nyomsz, ott is fehér alapon fekete szöveg van. Legalább látható ellentétben néhány témával, de ha már sötét téma, akkor ezeknek is sötétnek kellene lenniük.
    El kell ismernem, hogy az android 8 alatt volt a legjobb, mert ott találtam egy nagyon jó sötét témát. Auróra vagy mi volt a neve zöld színek domináltak benne. Azóta viszont én is szenvedek a sötét téma keresésével. Minden másban megfelelő számomra az újabb rendszer, de ezt az egy témakört igazán megoldhatnák. Nem feltétlenül csak az akkumulátor kímélés miatt, hanem elsősorban a szem kímélése miatt kellene. Számomra pedig azért, mert látássérült vagyok és sokkal jobban látom a sötét alapon világos szöveget. No mindegy, eddig még tényleg ez a legjobb azok közül amiket találtam.
    Honor View 10 telefonon még EMUI 9.0, Honor 9-en már EMUI 9.1-en is. Várnám már nagyon, hogy az előbbi készülékre is megjöjjön az új frissítés.

Új hozzászólás Aktív témák