Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • D@niel

    addikt

    válasz #53876480 #333 üzenetére

    ne foglalkozz vele, és átérzem a problémád, tapasztaltam sokszor, hogy akárhogy is próbálok értelmesen, udvariasan (+ hozzátéve, hogy azért kérdezem, mert nem tudom) véleményt kérni, lehurrogtak, történt ez a windows 10 topikban rendszeresen, firefox, és operában is, egyszerűen nagyon meg lehet ezt unni, ha valaki nem képes egy alapvető szintet hozni, jobb, ha nem is ír semmit, csak a kijelző kopik, egyébként 2012-13 környékén kezdett bejönni ez a dolog, akkor hagyram abba a fórumozást, megszűntek a segítő emberek és az érdemi viták, a kivételeknek jár a tisztelet

    ------

    nekem két napig volt fent, vissza menőleg olvashatod a tapasztalataim, kínai verzió miatt nálam nem megy a google szolgáltatások így visszamentem 8-ra, várom a megoldást, mert jobb a 9-es, pont ami a legfontosabb: stabilabbak az animációk alkalmazás nyitás-zárásnál teljes képernyős gesztus vezérlésen, lakat-hang probléma sem jött elő, szóval meg lett jól csinálva, ez persze csak 2 nap tapasztalat de az indiai honor csoportban sem panaszkodtak, szóval érdemes feltenni rá
    egyébként van már infó az emui 9.1-ről is, ha jól emlékszem ebben már az új fájl rendszer lesz benne ami némileg javít a teljesítményen - itt ugye ne gondoljunk nagy változásra - hátha a 8x is megkapja

    ami fontos lenne nekem a world war heroes gpu turbóval, mert igaz high beállításokon megvan az 50-60 fps, de időnként be ugrik 45-48-ra ami nem túl jó ebben a műfajban, emui9 alatt nem próbáltam ahol fejlettebb gpu turbo van

    szerintem nem gond ha 8-assal megveszed már most, legalább látni fogod a frissítés eredményét, ami pedig: pozitív

    [ Szerkesztve ]

    𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

Új hozzászólás Aktív témák