Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • D@niel

    addikt

    válasz #78020928 #316 üzenetére

    az eddigiekből kiindulva nektek még másfél-két hét múlva fog érkezni, ahogy itt az MA-n is írták legkésőbb április 12-ig

    -benyomás egyenlőre pozitív, nem lassabb, talán néhány ismertebb app tényleg gyorsabban nyílik meg
    -tárcsázóban jó, hogy alulra kerültek a gombok (dialer, contacts, favourites), viszont oldalra swipe-al már nem lehet lapozni
    -a bezáró animáció fejlődött, nem akad meg egyszer sem, mint az előzőn
    -feladat kezelő új nézetet nekem szokni kell, szerintem jobb volt az előző
    -új lezáró-feloldó hang van, ez mondjuk tetszik
    -nekem mivel kínai verzió van, igy a playstore nem működik, ezt újra kell húznom, addig egy app sem megy ahova gmail-el léptem be (waze, eredmények, Google photos-t sem szinkronizálja, chrome viszont megy de lassabb),
    -3. féltől származó appok mennek, első indulásánál jelzi, hogy nem hivatalos és jó lenne letiltani, mégse, utána nem kérdezi újból
    -kezdő képernyőn az oldal lapozás más, határozottabb
    -ha nem a teljes képernyős gesztus vezérlés van be állítva, akkor az alkalmazás bezáró animáció sincs, ez nem tudom hogy volt előzőleg
    -alkalmazás mappákban immár négy sort enged egymás alá az előző három helyett
    -új hangerő állítás jobb kezesek lehet jobb lesz, nekem pont rosszabb
    -kissé másak a vezérlő központ ikonjai
    -kamerában video felvételnél lett beauty-effect, hurá 😆

    egyenlőre ennyi van, később futtatok egy antutut ha rendbe tettem a Google servicest, de pozitív minden, stabilabbak az animációk, ennek alapból ilyennek kellett volna lennie

    𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

Új hozzászólás Aktív témák