Új hozzászólás Aktív témák

  • Farkas82

    tag

    válasz speed471 #135 üzenetére

    Szia! Én nem vitatkozni szeretnék veled, csak saját példámon bemutatni, hogy minőségben a Samsung sem kifogástalan. Volt egy S4-em. A kijelzője volt hibás, halvány függőleges sávosodás volt rajta látható. 3-szor volt garanciális szervizben, elsőre elismerték hibának, állítólag cserélték a kijelzőt, de ugyanolyan maradt, másodjára visszaküldték hogy semmi baja, harmadjára azt mondták hogy semmi baja, de azért cserélték az LCD-t. Érted, egy S4-esen lcd-t cserélni! Természetesen ugyanolyan maradt. Erre teljesen felesleges a full HD felbontás, ezeket a csíkokat elég lenne VGA-ban is bámulni, és úgy legalább nem lenne ennyire feltűnő. Ott betelt a pohár, pont kell a sógoromnak egy második telefon úgyhogy továbbadtam neki, én meg vettem egy Honort. Egyébként a rendszer fürgébb, kevésbé akadozik, és eddig, 10 nap alatt stabilabbnak is tűnik, pl nem kapcsol ki magától,(és az egyiket éjszaka csinálta, reggel tehát nem ébresztett, majdnem elkéstem a munkából miatta) a záróképernyőn az óra nem fagy le és mutatja még mindig a két órával ezelőtti időpontot, Az S4-en bármit nyomtam, stendert 1 s várakozási idő után reagált, ami elég arra, hogy az ember azt gondolja. mellényomtam, és újra rányomsz, amikor aztán ki tudja mit csinál, mert közben mégis reagált a kijelző, de ezt még türelemmel meg lehet szokni, de a csíkos kijelzőre, ami szerintük normális nincs bocsánat.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák