Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz kikikirly #30 üzenetére

    Én azt gondolom igaz amit írsz,de nem általánosan. Mielőtt félre értesz, mindhárom nagy konzollal rendelkezem ( xbox, Ps4 és Switch) és a következő genből legalább 2 be lesz szerezve ( Ps5 és az új Nintendo egyenlőre kiszemeltem,de a Halo széria és a Microsoft döntései nagyban befolyásolhatnak. Egy új és remekbe szabott Fable nálam meggyőző érv)
    Az Xbox nem ezt az eljárást használja minta PS5, SSD ben.

    200 K , ha annyi lesz a PS5 valóban már eléggé hardcore gamereknek való árazás, nem feltétlenül számít ez olcsónak szerintem még nyugaton sem.
    Azért 200 K + egy kis apróból ( monjuk 50 K ) elég jó kis gamer gépet dobsz össze jelenleg. ( ryzen 3600+ egy 5700 vagy egy RTx 2060 16 GB ram akár újan is belefér, a használt piacról ne is beszéljünk ami azért jó alternatíva)
    PC azoknak drága akik mindenből a maxot akarják és újan. Ha csak a konzol teljesítménye a cél akkor nem lesz szükség a legjobb processzorra és a legújabb kártyára.
    Én azt gondolom hogy a PS5 számítási teljesítménye PC-n már most is simán elérhető olcsóbban, egyedüli kivétel ez alól a gyors SSD. Nem véletlenül erre építik a marketinget is, nem a nyers CPu vagy GPU erőre mint az volt a Ps3 idejében( nem mintha ez számítana amúgy a Playstationnál, amikor ilyen játékok jelennek meg rá, minta Last of US)

    Az hogy megveszik e? Ahhoz valóban alternatívát kell, hogy jelentsen a PC gamereknek, mindenben ennyiért. Szerintem nem fog, elavult / átlagos lesz a hardver 3 év múlva kivéve az SSD-t.
    ha az ember az exklúzív játékok miatt veszi meg akkor meg mindegy a PC teljesítménye, mert azért nem alternatíva.
    Az én megközelítésem pusztán technikai jellegű, mint amilyena a cikk is .
    Nem a hardver adja el a konzolt szerintem és erre nagyon jó példa a Nintendo Switch :) Én csak arra írtam amúgy hogy nem kell szerintem pánikolni, a hardveres lemaradás miatt senkinek PC-n azt gondolom.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák