Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Raysen623

    addikt

    Részemről elegem van a PC-s fejlesztgetésekből, mivel jövőre kb 100k-t lehetne rá ismét költeni, de 50k-t biztosan és azt éves átlagban mérve. Játékok pedig nincsenek olyan szinvonalúak már PC-re sajnos, ami meg van, ahhoz nem kell új vas, elmegy a mostanival is bőven. Szóval tervezem egy PRO verzió beszerzését év elején legkésőbb.

    A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

  • Raysen623

    addikt

    válasz 7Heads Drago #17 üzenetére

    Mivel a kijelzőket PC oldalon sem számolják bele, ezért konzol oldalon is felesleges. FHD tv van itthon, és egy 24"-os FHD monitor. Arra kötöm rá, amire akarom és játszom. PC-met is pont azért hagyom meg, mert van töb olyan jellemzően MMO vagy multiplayer játékom amiről nem akarok egyenlőre lemondani. De a többiről viszont szívesen lemondanék.

    A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

  • Raysen623

    addikt

    válasz MK VII #20 üzenetére

    Konzoloknál is van használtpiac játékokra. PC-re is akciósan jól leárazva veszem meg azt amivel játszani szeretnék. Így ez nem hinném hogy akkora probléma lenne árkülönbségben. Egy dolog aggaszt, az pedig a multiplayerhez szükséges külön díj, bár ez sem olyan magas, de van.

    "Ráadásul a trend most már szinte a PC-jét fogja követni.. Kb 1-2 évente ki fognak dobni egy új konzolt aztán kapkodhatod a fejed, hogy meg kéne venni, hogy az xy új játékkal élvezhetőbben játssz."

    Ebben nem értünk egyet, mivel én úgy gondolom a mostani gyorsabb hw update egy generáción belül az alulméretezett és 2 éve még nem igazán belátható új trendek miatt van. Konkrétan a 4K-ra és a VR-ra gondolok. Ezeket most letudják valamennyire, de utána mi lenne a következő olyan dolog ami szükségessé tenné a váltást?! Jó ideig nem tervezem a 4K-t, bőven elegendő az FHD még legalább 2-3 évig. Ha pedig VR-t is szeretnék, akkor konzolon jóval olcsóbban megúszom.

    (#23) Sinesol:

    1. Nem érdekel az fps hajhászás.
    2. Nem érdekel az egér+billentyűzet sem. Ha tehetem akkor PC-n is XO kontrollerel tolom.
    3. Abszolút nem vagyok hasraesve a PC-s látványvilágtól. Elegem van abból, amikor a grafikával akarják letolni a torkomon a sokadik rókabőrt. Erre nem vágyom, viszont a Horizon Zero Down már igenis kellően újszerűnek hat, ha csak a történetet nézzük akkor is.
    4. Ha netán VR-t is szeretnék, akkor rögtön vehetek a gépbe egy negyedmilliós kártyát, de még ugye az sem teljesen kompromisszum mentes megoldást ad.
    5. Jelenlegi PC-m megmarad (ezen bőven jól futnak azok a gammák amikkel még játszom), de mivel költenem kellene erre is így erősen gondolkodóba estem mi lenne a jobb.

    [ Szerkesztve ]

    A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

Új hozzászólás Aktív témák