Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mister_X

    nagyúr

    válasz Prof #41 üzenetére

    Gratulálok, belinkeltél egy PC-t, ami kétszer annyiba kerül, mint egy konzol. Várjá', értemén "you just want to help save money"... [link]

    A történet további része ott borul, hogy konzolon is vannak akciók, F2P játékok, a dobozos játékokat el lehet adni, ha meguntad. Továbbá exkluzívok, amik soha nem jelennek meg majd PC-n.

    [ Szerkesztve ]

    "Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

  • bandi0000

    nagyúr

    válasz Prof #41 üzenetére

    nem igazán értek veled egyet, én felváltva vagyok pc-n és konzolon

    ami miatt a konzol a nyerő:
    -nincs csaló
    -kényelem, ágyba fekve 1 gomb nyomás a kontrollerem és megy a gép, nem kell szarakodni a bement váltással, a képernyő tükrözéssel, a hanggal, az egérrel hogy elindítsak egy játékot, a kontroller párosítással, hogy ne az ágyból kelljen billentyűvel egérrel játszani
    -az exkluzívok

    + 75 dodó 100 játék? az olyan is szerintem, sőt... egy BF1-et jó formán nem kapsz meg 50-60 dollár alatt , bár nem ismerem az árakat
    PS-en van lehetőség 2-en játszani 1 digitális játékkal, ergó feleződik az ára
    Veszel egy 3-4 órás single játékot és kijátszod, PC-n mit csinálsz? felrakod a polcra mert elhasználtad a kódot, míg konzolon el tudod adni

    azért én még mindig azt mondom, hogy annak van nagy szája akinek ott van a 90% elkészültségen a gépe, és azt mondja hogy ink vesz egy VGA-t mint egy konzolt,m ert olcsóbb, igen de ha már 0-ról épít akkor kb 50k a periféria csak, gépház vinyó 20k táp 15k, ez 80k durván, akkor marad 50k a tényleges dolgokra...

    Xbox One: bandymnc

Új hozzászólás Aktív témák