Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    Sziasztok!

    Kb. egy hete használja feleségem a Pixel 6a-t, eléggé tetszett neki, aztán ma reggel lehúzta a töltőről (OK, ez egy "maradék" Xiaomi töltő, de ugye aki nem ad töltőfejet a telefonhoz.... :C Én is dugdosom rá a S20FE-t évek óta ha épp nincs kéznél a saját, semmi bajt nem csinált), szóval levette 100%-on, nyomkodta, letette az asztalra, és mikor visszament 5 perc múlva, már nem kapcsol be, egy icipicit rezzen az egész, de annyi. Próbáltam másfél percig nyomni a power gombot, rátettem másik (Samsung) töltőre, már fél órája azon van, de pont ugyanaz a semmi történik.

    Megtaláltam a power+volume hard reset lehetőséget neten, azt nem teljesen vágom hogy azonnal elkezdi a recoveryt vagy így még talán van lehetőség elindítani a telefont és visszatérni a normál kerékvágásba?

    Illetve ez most vajon hogyan/miért történhetett? Nincs bizalomrombolóbb mint az első héten ilyenbe belefutni, feleségem már kb. küldené vissza....

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

  • updog

    senior tag

    válasz bbendre #1922 üzenetére

    0 eredmény :(

    Most már csak azt nem tudom hogy ha alzán az elállásnál a "termék hibás" opciót jelölöm, nem-e szívatnak meg úgy mint anno az ip*n, hogy egy nyilvánvalóan rossz cucctól (proci, vagy vga asszem) el akartam állni, és elkotyogtam hogy "mert hibás", rögtön rávágták hogy az garanciális ügy, nem elállás, majd amikor megkaptam a csereterméket, már a hátam közepére se kívántam, de csereterméktől már nem lehet elállni...

    [ Szerkesztve ]

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

  • updog

    senior tag

    válasz Csápájev #1924 üzenetére

    "Ilyen van,hogy csere terméktől nem lehet elállni?"

    Van-e ilyen? Nem tudom. Ezt csinálta-e az említett bolt? Igen :U

    Hát ugye (főleg az alza, róluk tudom mert hívtak már fel emiatt) alaposan ellenőrzik a visszaküldött terméket, és tiszta sor hogy joguk is van értékcsökkenést levonni a visszatérítésből (ha van). Amúgy velem mindig korrektek voltak az elmúlt években, ha már a sima elállásnál is van ilyen opció hogy "hibás" akkor bepipálom azt. Valószínűleg ezt jelezve full refund lesz aztán csók.

    Sajnálom mert ezt leszámítva nagyon szimpatikus volt a pixel, a kamerája pedig egészen csúcs az árkategóriához mérten. De megértem feleségemet, ő nagyon konzervatív ilyen téren, és még nálam is kicsit ez lerombolta a bizalmat.

    [ Szerkesztve ]

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

  • updog

    senior tag

    Csodás, ugye megpróbálkoztunk egy újabb Pixel 6A-val a múltkori kálvária után, nyomkodni, kockulni, fotózni eddig egész jó volt már, de ma asszony rám akart telefonálni az óvodából, kétszer játszottuk el hogy felveszem, nem értem mit mond majd megszakad, harmadjára inkább felhívott a régiről :U (digi vagyis hát voda).

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák