Új hozzászólás Aktív témák

  • ghiottone

    nagyúr

    válasz honeker #78 üzenetére

    Ez lesz majd az, igen. Hú, de megszenvedtem a fólia felrakásával. :D Le kellett kapcsolnom bent a klímát, hogy nehogy felkavarjon valami port vagy szöszt.

    Első benyomások:
    - a méret nagyon jó. A sima 6-os se volt nagy, de az nekem valahogy ormótlan volt és a kávák is nagyobbnak érződtek + a súly is sok volt.
    - 120hz mellet a le-föl görgetésnél értem én, hogy mire gondolnak, akik szidják a 60hz-et, de én még most is inkább a fejlesztői beállításokba állítom be az animációkat 0.5x sebességre. Itt is azt tettem, mert érzetre nekem az valahogy jobban adja.
    - ujjlenyomatolvasó fóliával jó. Csak az én ujjamra ismer fel - itt még nem telepítettem az 51 megás biztonsági frissítést. Sebességre sokkal jobb, mint a 6 volt és nem téveszt. Érzetre lassabb ugyan kicsit, mint egy S22+ vagy egy OP9, de nem annyira vészes, mint anno a Motorola One Zoom előlapi érzékelője.
    - összeszerelési minőség rendben van, de azért ez egy "olcsó" középkategóriás pixel - jobb, mint a 3a, 4a volt, de nem az a minőség érzet, mint a 6/6 Pronál. A hátlap műanyag és a rettentően karcolódni tudó fajtából, arra mindenképpen kell tok, vagy fólia.

    Telepítek, beállítok mindent és este belerakom a telekomos simet, majd hétvégén a yetteleset is. Holnap megnézzük mit bír az aksi a szokásos tesztnapon.

    Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

Új hozzászólás Aktív témák