Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oO7

    őstag

    válasz Centre #405 üzenetére

    befejezték azt... csak hát az Office az egy desktop alkalmazáscsomag, szóval kiesett az a része a metro ideológiának, hogy "touch-first UI"... de valójában nem áll ettől sem olyan messze, simán át lehetne alakítani úgy, hogy az valóban egy táblagépen is kényelmesen használható legyen, és nem jelenten ez radikális átalakítást...

    ezen a "úgy lett volna jó a metro ha választható lett volna" dolgon szerintem ne kezdjünk el a 4000. alkalommal is vitázni... nem lett volna úgy jó, pont... ezt a "használja az aki akarja" mentalitást a Windows 7 (bizony) képviselte, ugyanis teljes értékű multitouch támogatás volt benne, demózgatták is, be is próbáltak 1-1 touch-os notit meg még táblagépet is, aztán valahogy nem lett átütő siker... agresszívabb lépés kellett, az választási lehetőség nem volt opció...

    "Szerintem, ha a Windows RT ára 5 dollár, a csomag pedig utólag telepíthető lenne adott ARM verzió felett bármelyik androidra"
    ennek a mondatnak nincs értelme... Androidra Windows-t telepíteni?

    "Na mind1, most már rajta van a vesztes jele, az RT-t fejre is állhat, már a kutya se fogja venni"
    akinek van egy csöpp esze az RT-s gépet vesz...

  • pushalias

    addikt

    válasz Centre #405 üzenetére

    Én nagyon, de nagyon szeretnék egyszer egy olyan lúzer szoftvercég lenni, amelyiknél csak százmillió megy el az utált rendszerből. Tényleg.

    Ostoba lúzer felhasználó, akinek attól áll a cerka, hogy pont úgy vannak az ájkonok az asztalon, és Start menü nélkül képtelen élni, na az nem szeretnék lenni. Akkor már inkább az Alzheimer.

    Honor 9 / HP 8470P

Új hozzászólás Aktív témák