Új hozzászólás Aktív témák

  • gzatarra

    csendes tag

    válasz Bog #3 üzenetére

    Kedves Fórumtársak,

    Attól, hogy Ti úgy gondoljátok, hogy amit írtam hülyeség, attól még ez így van. Talán érdemes lenne megkérdezni egy szolgáltatót, hogy mennyire biztonságos ez az SMS tippelés. Én megtettem. Ja és ez nem hangulatkeltés és nem is krimi. Egyébként amit leírtam azt tudja a SzRt. és a mobil szolgáltató is, csak nem mondja. Különösen Bog nevű házigazdának ajánlanám megkérdezni, hogy a szolgáltatók által használt SMSC-kből hova és hogyan tud kijönni az összes rajta átmenő SMS. (Csak mint fiktív elképzelés...) Egyébként igazad van a szolgáltatók tényleg nem látják az smseket csak ha kimondottan figyelnek. Pont ezt mondtam, hogy kimondottan figyelni fognak, hogy ki milyen tippeket tesz.

    Szóval kérdezzünk csak meg egy szolgáltatót....

    a 2. pontban lévő vélemény igaz is lehet, de tudni azt, hogy Solymos Tóni nevén lévő telefon nyert, ő lakik itt és itt és éppen abba a cellába van bejelentkezve, amelyik az otthonához a legközelebb van...

    Ja még annyit, hogy amikor az SzRt. kiírta a pályázatot, hogy milyen rendszerrel lehet SMS-ben szerencsejátékot játszani, akkor ott szakértők magyarázták el, hogy plain SMS-el ezt megcsinálni igen veszélyes. Nem számított.

    Maradok 10telettel :W

    gzatarra

Új hozzászólás Aktív témák