Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • deter

    aktív tag

    válasz nap #7 üzenetére

    ''A 19'' monitorok ideje lejart. Ma mar a 20'' a meno'' :F
    Flame_ON/ Ja meg a susogós melegítő és hét muzsikás skvaccs óra AH menő. Meg a lenkerekes napóra is nagyon menő, me' az fontos, hogy menő legyen, azaz uncsi 19es mácsak a lúzereknek van és mi azokat kiröhögkük itten a grundon, érted tesó.
    De most tényleg felcsatolod a hátadra a monitorod és mész AH zutcán és az kúúl?! Azért érdekes mivel index.hu-s az e-mail-ed azt gondlná az ember, hogy ''értetebb'' egyént rejt a nick. Nem veled van bajom csak ezzel a kifejezéssel, hogy menő illetve ''meno'' ez annyira tipikusan napjaink (manipulált) fogyasztói társdalmára jellemző. És ha meghallom... :o Flame_OFF/


    Egyébként, hogy valami érdemleges is legyen. Azért lassan a TFT monitorok hátrányai minimalizálódnak a CRT-khez képest. Most állok én is új monitor vásárlás előtt és ez már elbizonytalanít. Már csak arra lennék kiváncsi, hogy az LG kitől veszi a paneleket és, hogy mennyi lehet az élettartamuk ezeknek a 2ms-es monitoroknak.

    üdv:
    Deter




  • deter

    aktív tag

    válasz Trak #11 üzenetére

    Helló!

    Konkrétan arra gondolok, hogy a pixel meghíbásodásra nagyobb a lehetőség. Mivel én csak nagyon felületesen ismerem a LCD működési elvét. Így arra következtettem, hogy a gyorsabban reagáló (mozgó) kristályok miatt, nagyobb a rizikó faktor... Meg egyábként is a 2ms válasz idejű monitorokkal kapcsolatban még elég kevés felhasználói tapasztalat...


    üdv:
    Deter



    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák