Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tyberius

    aktív tag

    válasz orbano #32 üzenetére

    ''akinek bartonja van és 3ghz körüli p4-ese az minden bizonnyal ilyen kártyát akar majd venni...''

    Ha lenne pénzem rá, én megvenném :) Biztos jobban hasítana, mint most a 7300GT :D

    ''ez olyan hatalmas piac, hogy mindenképpen megéri nekik gyártani''

    Az okosok évek óta temetik az AGP-t, a piac meg már sokadszorra cáfol rájuk.

    ''az AGP-s c2d pedig a másik. c2d-hez eleve új alaplap kell, akkor pedig szerintem sokan váltanak inkább PCIE-re. aki pedig akkor is inkább az AGPnél marad a jelenlegi kártyája miatt, az is egy eléggé elenyésző mennyiség. ennyiért szerintem még a ynákot átterveztetni sem éri meg''

    Megint csak azt tudom mondani, hogy ha olyan elenyésző lenne rá a piaci igény, akkor már egyáltalán az AGP-s c2d lap se jött volna ki.

    Persze abban igazat adok, hogy ez a duál-GPU öszvér nem nagyon fog kijönni AGP-re, de az első középkategóriás X2/GF8 kártyákból simán jöhet még ki AGP verzió.

  • .:T.H:.

    aktív tag

    válasz orbano #32 üzenetére

    Én is ebbe a kategóriába tartozok E6300 és Leadtek 6800GT AGP társaságában.
    Egyszerűen nem szántam több pénzt a váltásra, P4 3Ghz-es northwood-omat cseréltem le a C2D miatt, de szerettem volna megtartani a vga-t az 1Gb-os Kingmax ddr1-esem(pénzhiány..).
    Így vettem egy C2D ready deszkát 10-egynéhány ezerért: [link]
    Jah, még a 4 pata cuccomtól sem váltam volna meg szívesen.
    Egyébként rengeteg ismerősöm vásárol ilyen és ehhez hasonló deszkákat a kevés pénzből való fejlesztés miatt.

    [Szerkesztve]

    - Ugyan, kedves Potrien, milyen volt az útjuk Párizsban... - A PH! egyik legjobb hsz-e: http://prohardver.hu/p.php?mod=40&id=351450&start=1374&len=1

Új hozzászólás Aktív témák