Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kwzatz

    őstag

    válasz GodGamer5 #39 üzenetére

    Ps-en meg nem 10 exkluzív van, de azért csak 3 olyat írtál, ami majd jön, abból 2 remake. :D
    Az FC-ket és AC-ket meg kiegészíted a CoD sorozattal... Már csak a Need for Speedek, meg az EA sportjátékai hiányoznak és kész is a lista az évente új skinnel kiadott "szuperprodukciókról".
    Witcher 3 + DLC-k, Doom, Soma, Quantum Break, Tomb Raider sorozat, Dishonored sorozat, Prey, Life is Strange, Deus Ex, Batman: Arkham sorozat, XCOM, Dark Souls III, Pillars of Eternity, Divinity: Original Sin 1-2, Tyranny, Nier: Automata, Total War: Warhammer 1-2, Evil Within 2, Titanfall 2, Telltale játékok, Dying Light stb. és ezek csak a single player játékok, mert hát írtad, hogy a multit nem szereted. Nem tudom, ezek közül mennyivel játszottál, én amit igen, az mind tetszett. Ha nem sokkal, akkor nem tudsz korrekt képet alkotni a dologról. Ha sokkal és tetszettek, akkor nem értem, miért mondod, hogy nincs. Ha sokkal és nem tetszettek... Akkor nem tudok segíteni, de szerintem senki más sem. :D

    Indie játékok az utóbbi időből: Rakuen, Guacamelee, Last Day of June, Cuphead, Dead Cells, Owlboy, Undertale, Broforce, Transistor, Pyre, Darkest Dungeon, The Long Dark, Stardew Valley, Inside, Hollow Knight, Ori and the Blind Forest, Hyper Light Drifter, Oxenfree, Hue, Superhot, Firewatch stb., tényleg a végtelenségig lehet sorolni.
    Ezek közül amivel játszottam, az szintén tetszett.

    [ Szerkesztve ]

  • Wesder

    félisten

    válasz GodGamer5 #39 üzenetére

    Spyro nem exklúzív.

    I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Új hozzászólás Aktív témák