Új hozzászólás Aktív témák

  • #00137984

    törölt tag

    válasz bzoley #299 üzenetére

    Igénytelenségem én is megkaptam jópárszor, mert sztereó rendszerből fejlesztettem tovább házimozira. Amikor annyi pénzem összejőtt mindig bővitettem hangsugárzokkal és házimozi erősitővel a házimozimat. Kedvező áron akartam venni Pioneer VSX-323 erősitőt (50ezer) és egy nagy semmit kaptam ezért a pénzért. Majd egy évre rá a Yamaha RX-V377 már kedvező döntés volt (80ezer). Tannoy P20 hangfalat akcióban vettem (180ezer forint helyett 75ezerért!) még úgy 2005-ben. M.M. házimozi részlegén kiárusitás volt, és ezt szerencsésen késöbb is kifogtam a System Fidelity centersugárzó (10ezer) megvásárlásakor. A Yamaha mélynyomót és a surroundokat egy hiányos 5.0 szettből használtan vettem, mert szerencsére a frontokat és a centert valamiért megtartotta magának az eladó (25ezer forintra emlékszem). Ez most igy 200ezer forint, de a mélynyomót majd késöbb a surroundokat is cserélni akarom. Yamaha ez is meg az is, mégsem illeszkednek egymáshoz. Nem egyszerű összerakosgatni és nem is annyira könnyű olcsóbban kijönni, főleg ha egy jó minőségi szintet is el szeretnél érni. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák