Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz gab1ka #33 üzenetére

    Most nem értelek beszólsz aztán igazat adsz. nonszensz lista de a videó alapján ezerszer porrá rágott csont.Gondold át a kommentedet megint.
    Pont erről szól a fáma innen indult az egész.Nekem nem KELL játszanom vele mert rohadtul nem érdekel a DS meg az egész hiszti.nyugodtan ölj bele 1000 órát is, gondolom te meg a Quake be nem öltél bele annyit amibe Én igen. Ez nem DS ez egy játék ami meg sem jelent. NEM DS. Semmit sem tudtok róla még ,majd valamikor 2015 ben meglátjátok. Nekem a videó alapján ez a véleményem róla, amit leírtam a DS-t megnéztem youtubon mint ahogy erről is csak egy videó van, 2 videót összehasonlítottam.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz gab1ka #33 üzenetére

    Még annyi hogy engem nem zavar és érdekel hogy a Dark Soulsra asszociálnak, én nem játszottam vele ezért engem más játékokra emlékeztet. ( és nem csak engem)de nem mutat számomra semmi új dogot. Szóval akkor innen indultunk ki.

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz gab1ka #36 üzenetére

    "'hozzád hasonlók nak kár is bármit is mondani " + "jobb ha csöndben maradsz":Úristen. szánalom volt még olvasni ezt a vergődést. Te ilyenkor magadat mihez hasonlónak tartod, hogy véleményt alkotsz valakiről akit nem is ismersz? Milyennek tartod azt az embert, aki nem tud kulturáltan megfogalmazni egy véleményt és nincs tisztában a fórumozás alapjaival anélkül hogy elkerülné a személyes sértegetést egy Játék miatt?
    Azt sem tudod ki vagyok.
    Miért te már JÁTSZOTTÁL ezzel a játékkal? Én nem mondtam semmiféle véleményt a Dark soulsra, semelyik kommentenben, mert nem ismerem. Nincs mit "beismerni"(LOL) ezen mert ez nem Bűn, csak szerinted. Mind ezt azért mert van egy véleményem. Nem kell játszanom ahhoz a DS játékkal hogy legyen erről a játékról véleményem, benyomásom egy videó alapján( mint ahogy bárkinek egy meg nem jelent játékról) vagy bármelyikről akár.Saját vélemény, benyomás, tudod, nem a Tiéd.
    Más játékokkal játszottam és még így is az a véleményem. hogy lerágott csont és nincs benne semmi eget rengető új dolog. Ez a véleményem ami az első kommentben is volt :"Tucat játéknak néz ki több játékból kilopott ötletekkel. Mondjuk attól még lehetne jó..."

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz gab1ka #51 üzenetére

    Mert csak akkor lehet véleményem erről a játékról, -amiből láthattunk eddig kemény 6 percet, és majd valamikor 1 év múlva jelenik meg,-ha játszottam a DS részekkel.

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz gab1ka #53 üzenetére

    Persze ,Én is ezt mondom , hogy lehet jó és tetszik is nekem a látvány. .De nekem is ez ugrott be - pedig nem játszottam a DS sorozattal, de mégis-hogy láttam már és eléggé elcsépeltnek tűnik mostanában ez a XVI. századi hangulatú város, a sötét középkorral fűszerezve.Ennyi csak.
    Én elhiszem neked, hogy az általam felsorolt játékok nem ilyenek mint ez, csupán arra utaltam hogy ezekből emlékeztet egy egy elem erre. Ha azt mondod ,hogy ez teljesen más én elhiszem neked mert te játszottál az előzményeivel.

    Nem akarok ezen a témán már pörögni, mert röhejesnek érzem magam és lehet az is vagyok.
    Köszönöm az emberibb hangnemet..

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák