Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • đayW@LkeR

    tag

    válasz whatever #35 üzenetére

    9.3 millió ember nem tévedhet, 1,5 millió ember várta a megjelenéskor,h hozzájussonak minden idők legjobb FPS játékának.
    Az adatok szerint első napon több mint 9.3 millióan gondolták úgy, hogy megveszik a játékot, ez szinte hihetetlen mennyiség, sok népszerű AAA játék soha nem éri el ezt az eladott mennyiséget. Bár sejthető, ha egy játék már az első napon learat minden létező babért, a siker várhatóan öt nap elteltével is kitart majd, azért lássuk a konkrét számokat: a Call of Duty: Modern Warfare 3 öt nap után 775 millió dollárt hozott az Activision konyhájára, ami minden létező szórakoztatóipari termék ötnapos bevételét felülmúlja.
    A Call of Duty-széria eddig 6 milliárd dollárral dagasztotta a kiadó bankszámláját, és ami még fontosabb, az egyes részekkel tartósan játszanak a játékosok, ezt a multis toplisták és adatok bizonyítják. Az nem meglepő tulajdonképpen, hogy a Modern Warfare 3 megjelenésekor azonnal uralta az Xbox Live-on játszható játékok mezőnyét, de említésre méltó az is, hogy ugyanezen a toplistán a Black Ops még a második, a Modern Warfare 2 pedig a negyedik. Akkor van még kérdés? Csak az első nap 3,3millió ember volt online a xLIVE-on. Ezt tudod mit jelent? Több mint Budapest lakossága!
    Ezek teljesen jelentéktelen tények? Hol indul az a lejtmenet? :C :P :D

    Kratos: Azért ha már megvolt a késztetés dobhattál volna valami nagyobbat... :DDD
    Értelmezve volt a cikk, az megint más dolog,h Te, miként értelmezed... a jelekből ítélve te csak azt veszed észre benne, amit észre akarsz venni... ha te ebben fikázást látsz, ám legyen... peace
    Szval akk a kérdésemre egy normális választ sem tudsz ide kaparni? nem is jó nem is szar?

    Látom a köpködés és a BF3 mellett azért maradt időd, kipörgetni :DDDD amit én ugye előre megírtam :D (h a sok MW3 offoló mind tolja majd ) íme... te is..
    Más.. El kell fogadni,h ez kell az embereknek és sok millióan úgy gondolják, h ez a Best,
    nem az általad protezsált game.
    Bár én veled ellentétben nem megyek BF3 topikba köpködni... a Skyrim után a BF megvétele a következő project. ( bár ez már nem ide tartozik )
    na peeacee.

    [ Szerkesztve ]

    2009.11.10. 09:00 CoDMW2: PENGE'ߣ@Đe [H].......................................... 2011.11.08. 08:00 CoDMW3: PENGE'ߣ@Đe [H]........................................ M4A1-ACR RuleZzz!!! // BF3 - MW3 Rules! 2011.12.08 Lg Optimus Black yeah

  • đayW@LkeR

    tag

    válasz ProEvoFan #38 üzenetére

    Nagyon jó amit írtál... Csak a selyemfiúdnak semmi köze ide, a játék nem jó, hanem a legjobb,, hatalmas adrenalin bomba, órákon keresztül. Az,h neked nem jön be az csak egy dolog. Mehetsz a sorba beállni te is, de amint látom már ott vagy... :P (Nem sértésnek szántam, peace )
    Az,h próbálod lehúzni v. próbálják fikázni az is csak mind azt mutatja,h nem tudják elfogadni az emberek,h valami lehet ennyire jó..
    Az a baj,h aki Cod-os annak kilométer szövegeket írhatsz, h szted miért nem jó v miért szar, úgysem fogja érdekelni.. ez gondolom fordítva is így van..
    Nem a BF-en voltak ennyien online, nem a BF-nek van ekkora story-ja és nem a BF-et tolják ennyien és nem a BF-et vették ennyien mint az új Cod-ot.
    Te sem érted sajnos,h ez kell az embereknek...

    és neked is csak azt tudom írni,h Hatalmas a BF3, nagyon jó a mozgás rendszer, jól teljesít a frostbite2, ahogy Kratos fogalmazott, hangprogramozás terén, verhetetlenek DICE-ék de a COD MW3 -NAGYOBBAT ÜT!!! ha eltudod fogadni - ha nem..

    KRATOS: NEKED annyit!! Másnak nem... ideje lenne már talán a BF3 topikban olvasgatnod, nem gondolod?

    [ Szerkesztve ]

    2009.11.10. 09:00 CoDMW2: PENGE'ߣ@Đe [H].......................................... 2011.11.08. 08:00 CoDMW3: PENGE'ߣ@Đe [H]........................................ M4A1-ACR RuleZzz!!! // BF3 - MW3 Rules! 2011.12.08 Lg Optimus Black yeah

  • đayW@LkeR

    tag

    válasz ProEvoFan #41 üzenetére

    Ti menjetek BF3 én meg megyek MW3 :DDD

    peace..

    2009.11.10. 09:00 CoDMW2: PENGE'ߣ@Đe [H].......................................... 2011.11.08. 08:00 CoDMW3: PENGE'ߣ@Đe [H]........................................ M4A1-ACR RuleZzz!!! // BF3 - MW3 Rules! 2011.12.08 Lg Optimus Black yeah

Új hozzászólás Aktív témák