Új hozzászólás Aktív témák

  • Lapajbacsi

    aktív tag

    válasz [Prolixus] #5 üzenetére

    Az ilyen kizárólagosításokat amivel ember tömegeket zárnak ki valamiből, én inkorrekt bartelnek nevezem... nyilván jogilag rendben vannak és biznisz paktumok, de akkor is morálisan inkorrektek, mert önkényesen kirekesztenek sokakat valamiből, illetve zsarolnak. Hiszen aki PC-s nagyon szereti a Halo-ot (és persze pénze is van rá) inkább vesz konzolt is... ez lényegében üzleti terror.... gusztustalannak tartom... Nyilván sok ilyen van az üzleti világban, a játékok piacán is, pl ettől az Nvidia Physics-től és Hairworks-től is hányok.. vagy hogy egyes cégek direkt nem optimalizálnak vagy AMD-re vagy Nvidiára (sőt szerintem még szándékosan be is tesznek néha a bugot is, ami a konkurrensnél lassít, hibákat okoz) ...és lehetne még sorolni a gusztustalankodásokat... az ilyen aljas pitiáner trükközések, kizárások, kirekesztések mérgezik meg az egészet.. az élmény, a szórakozás rovására megy durván, hogy ilyeneken kell rágódni... nekem ez a véleményem....í
    Én pl örülök, ha egy erős közepes gamer pc-t összekukázok vért hugyozva, hogy tudjak normálisan játszani, nem marad még konzolra is pénzem, egy-egy játék miatt... tehát a Halo fejlesztői morális bűnt követtek el ellenem, mert erőszakkal kirekesztettek abból hogy élvezhessem a játékukat.... és a bolygón még vannak így pár millióan mint én...

Új hozzászólás Aktív témák