Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SQX_Barto

    addikt

    válasz andor80 #8 üzenetére

    "Most a vírus alatt sima non vr mekkora kasza lett volna meg mekkora könnyezés nekem és több nemzedéknek.-Soha nem fogom elfelejten ezt a gerinctelenséget.Mi non- vresek tettük az fpsek csúcsára a játékot mi tartottunk ki évekig reménykedve (ujjrajátszva 1000x,modok gyártásával életben tartva a lángot erre egy kisebbség csáját nyalja fényesre az agyelzsírosodott gabe..frakk you fatman..."

    Kovezz meg egy profitorientalt ceget, hogy szeretne eladni a sajat VR setjet, ami mellesleg a legjobb (es legdragabb) jelenleg a piacon.Masreszt valahol megmondtak, hogy Half Life mindig is az ujitasrol szolt, es most "sima PC-n" nem biztos, hogy talaltak volna olyan ujitast,, mig a VR adott volt. De mellette egy jo jatekot is letettek az asztalra. Es felkavarva a Half Life koruli evtizedes csendet eselyes, hogy tobb motivaciojuk lesz egy Half Life 3-ra, amit viszont elvileg PC-n akarnak majd kiadni. Nem szantam meg ra magam egy VR setre, pedig megengedhetnem magamnak, de reszukrol ez egy zsenialis huzas volt. Amikor bejelentettek a jatekot anno, akkor erosen elgondolkodtam a VR-en, elotte pedig az egesz VR temat total ignoraltam.

    If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

  • SQX_Barto

    addikt

    válasz Dhampir #21 üzenetére

    Elvileg a technologia meg nem tokeletes rendesen lemodellezni, "felmunka" meg csak elrontana a jatekelmenyt (valahol olvastam ezt, ugy remlik)

    #zirmi: "a hl3 tuti h vr-ra fog kijönni ha valaha is megcsinálják. az alyx csak azért létezik h megszondázzák mennyi igény lenne rá."
    En ugy hallottam, az Alyx maganak a HL3-nak az igenyfelmerese es a 3-at PC-re akarjak megcsinalni.

    [ Szerkesztve ]

    If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

Új hozzászólás Aktív témák