Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ShiTmano

    aktív tag

    válasz Dr. Akula #48 üzenetére

    "nem nekem fog problémát okozni ha egyszer váltani kell, hanem nektek fanboyoknak."

    Sajnos ezzel megint mellélőttél. Két Inteles gépem van és egy AMD-s. ;) Csak nem védem a védhetetlent. Szgépet szinte mindenki használ viszont játékra -ehhez képest- kevesen. Ismeretségi körömben szinte senki, csak a gyermekeik legfeljebb. A szokásos netezésen kívül könyvelni, biztosítási kalkulátort használni, házat tervezni, általános irodai munkák stb. használják. Ezekre vagy ár/teljesítmény vagy tisztán teljesítmény alapján is a Ryzen jobb. (De most már játékra is.) Megértem, hogy ha már megvetted a 9900K-t akkor próbálsz érveket keresni mellette, de sajnos már nincsen semmi. És nem cukkolásból írom. Szerintem ma már Te sem ezt vennéd...

    "Ilyen dolog ez, folyamatos növekedés, egy állandó méretű bolygón :D Rip rendszer..." by Crim

  • Lacika112

    aktív tag

    válasz Dr. Akula #48 üzenetére

    Igen van 56 mag+ht

    [link] 400 WATT!!! fogyasztással. Kb hűthetetlen kategória (igen tudom légkondis szerverszobában van egy kompresszoros vízhűtéssel) 3TB ram támogatásával 2.6/3.8 Ghz

    [link] 225 Watt +8 mag/16 szál intelhez képest 4TB ram támogatás 2.25/3.6 Ghz

    175 Watt különbség, kevesebb mag, lemaradt pci-e, lassabb ramok támogatása intel oldalon (igen GB/s be le van maradva így is az amd ram tekintetében mégis kiszolgálja a 64/128 mag-szálat)

    Ráadásul megint vidikarikat hozol fel amikor nem tudsz a procid mellett érvelni (tegyük hozzá az egyik biztonságos a másik meg dugig résekkel)

    Nem az a baj hogy az intel a kedvenced! az a baj hogy a nyilvánvaló tények ellen beszélsz és felhozod a gta ötöt példának ami egy 5 éves játék és nem skálázódik olyan jól mivel akkor Hedt szinten volt annyi mag/szál mint mos asztalin az amd fejlődésének hála. (ráadásul abba is elveri a procidat a 3950x) :R

    ha meghúzom a kocsidat az oc-nek számít?

Új hozzászólás Aktív témák