Új hozzászólás Aktív témák

  • Babetta-X

    senior tag

    Én régen imádtam telefonon játszani, csakis s60-as szériában régebben 6630-as Nokián sokat játszottam, azután pedig az E51 és az N széria került előtérbe. Sok igényes java és symbian játék van, sőt javaból sok freeware, ami ráadásul jó is.
    Nagyon jól elvoltam velük, de egy idő után (főleg ha sok az unalmas óra vagy az utazással töltött idő) kifogy az ember.
    Ezután szereztem be jó pár hónapja egy első generációs psp-t. Hát a különbség ég és föld. Játszottam iphoneon, meg újabb Symbianos telefonokon amiknek ránézésre szebb képük volt (Omnia HD2, N8 , e90), de az irányítás, nomeg maga a "psp érzés" nagyon megtetszett.
    Mivel sokszor utazom metró végállomástól végállomásig, ezért szükségét éreztem, jó volt vele elbohóckodni.
    Itthon sosem játszottam vele, de itthon kb semmivel nem játszom, maximum nagyritkán (két éve) gta-val, vagy ha többen vagyunk akkor ps1-el valami multi gameot.

    Na jó, ha valaki még nem aludt el ezen a storyn, akkor ezzel csak azt szerettem volna mondani, hogy szerintem igenis van létjogosultsága ezeknek a kézikonzoloknak, sajnos a Nintendot még nem volt szerencsém kipróbálni, de a pspvel maximálisan meg vagyok elégedve, szerintem ha nem lenne akkor nagy űr keletkezne ezen a szegmensen.

    (hozzáteszem a történet vége, hogy két havi psp használat után úgy döntöttem éljen a kultúra eladtam a psp-t és azóta könyveket olvasok :)) )

Új hozzászólás Aktív témák