Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kmarci25

    veterán

    válasz Faby #12709 üzenetére

    Én nem háborodtam fel (még műileg sem), csupán próbáltam rámutatni, hogy nem egyértelműen fogalmaztál.
    Helyes döntés, ne is foglalkozz vele, már a korábbi posztomban is ezt javasoltam, csak dühöngsz miatta, és a posztjaidból ítélve az nem műfelháborodás.

    "There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

  • Szili17

    aktív tag

    válasz Faby #12709 üzenetére

    Semmi gond, én értettem, hogy téged zavarnak a reklámok, szíved joga.
    Viszont kérdés, hogy miért válaszoltál az én hsz-emre, ha ahhoz semmi köze?
    A mondanivalód lényegében az, hogy NEM SZERETEM A REKLÁMOKAT, HOL LEHET KIKAPCSOLNI?
    Az is kérdés, hogy miért kell kiabálnod indításképp.

    Fejeljük ezt meg azzal, hogy a "ne dobálja fel ezeket az ablakokat" után sorokon át magyarázod az árfrissítést... Nyilván ahhoz kapcsolódik. Majd új bekezdésben jönnek a reklámok, ahol a jóságukat ecseteled. Tehát akkor ki az aki nem érti azt ami le van írva? Az lehet hogy te nem ezt gondoltad, de amit írtál az azt jelenti amiről mi beszélünk. Olvasd már el újra kérlek ezt a hsz-edet. Köszi!

    Ami alatta van, az megint nem arról szól, amiről mi beszéltünk. Idejöttél dühöngeni egy beszélgetés közepébe (igen, dühöngeni, mert aki nem ezt teszi nem INDÍT CSUPA NAGY BETŰS KIJELENTÉSEKKEL) és elmondtad, hogy nem szereted a reklámokat. Köszönjünk, pont kérdezni akartam, de mi köze ahhoz amiről mi beszéltünk a kedves hölggyel? Semmi, és nem szeretem a kioktató stílust, főleg akkor nem amikor nincs megalapozva, mint jelen esetben. Még mindig ott tartunk, hogy nem én vagyok az aki mástól várok segítséget, tehát kikérem magamnak, hogy ilyen hangnemet meg merj ütni, értve vagyok?

    De hogy legyen benne neked is valami pozitív, a Waze-beli reklámok nem ilyen a Google APIs integrált cuccok, hanem natívak, ami azt jelenti, hogy nem fogod tudni megfogni adblockerrel meg semmi ilyesmivel és kikapcsolni meg nyilván nem fogod tudni, ahogy a televízióműsorokban sem.
    Amit mondasz, hogy lehetne előfizetéses opció, ahol nincs reklám az alternatíva is lehetne, azonban mivel te is tudod hogy ilyen nincs, kár is ezen veszekedni.

    [ Szerkesztve ]

    "Facts are stubborn things; and whatever may be our wishes, our inclinations, or the dictates of our passions, they cannot alter the state of facts and evidence."

Új hozzászólás Aktív témák