Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kiskokó

    veterán

    válasz pokers #15490 üzenetére

    Helló

    Írj majd vagy valami előtte, nem ígérek semmit mert alap esetben dolgozok :DDD
    De lehet tudok 20-30 percet szakítani valamikor. Akkor fogom csak tudni megmondani.

    Ez egy Csirke? Jól látom? Dezső ?
    Fasza
    +Cacti
    Nem amúgy, de az A6 már majdnem 10 éve nálam volt, 15 éves lesz. Nem terveztem kocsit cserélni még 1-2 évet simán eljártam volna vele.
    Eladni sincs szívem most... nem sok ilyen rendezett előéletű A6 van szerintem eladó, de hát ki fizeti meg...?... Költői kérdés volt.
    Néha néha nézegettem az újabb A6-A7-eket de egyik se volt "tökéletes" amúgy se, meg kuu***a drágák voltak.
    Ez meg egy "nézelődéskor" akadt, tesóm találta nem is én :DDD
    De jó árban volt nagyon, ahhoz képest, hogy felszerelt a kínálat alja volt teljesen.

    3.0BiDezső 320Le
    Nem mintha számítana, az A6 télen 13L-eszik városba, de ez... első tank 9,1-re jött ki, gondolhatjátok pedig "új" autó, azé első hetekben erősen "próbálgatva" van.... :U főleg hogy majdnem 100+level erősebb :DDD

    Ja meg Wizz(air) Telifa :
    Nem cink :D Én ezt is imádni fogom már látom.
    Ezekkel a lámpákkal ami benne van egyenesen a "gyönyörű" szót használnám rá.
    Na de mind1, tudod hogy én sem adom a ci*ócalibrát (sajnos, hogy ezt kell rámondani), a túfasztosításért is ők a hibásak :DDD
    Attól függetlenül, mint autó tudok benne jót látni.
    Egyedül a nagyon veterán autók, amik egyáltalán nem érdekelnek.

    [ Szerkesztve ]

    | Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

Új hozzászólás Aktív témák