Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jobesz

    tag

    válasz Zsoccc #6 üzenetére

    nagyon kemények vagytok ti a grafikus motorotokkal,csak azt elfelejtitek hogy ti még meg sem voltatok tervezve mikor én már golden axe oztam,senki se szidja az ilyen játékokat,mert nem tudom engem jobban zavar hogy a gta 4 alatt nincs talaj,mint az hogy nem unreal 3 grafikus motorral készült,nekem írjatok kemények,és ne a ds t szidjátok,főleg ne ezt a játékot jó lesz ez!!

    Sonymdr cd550,,mdr-cd580 /AKG k371/ Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

  • jobesz

    tag

    válasz m1sk4r #5 üzenetére

    mér szid d a ds t? mert ftp b..zi vagy? te is mi?

    Sonymdr cd550,,mdr-cd580 /AKG k371/ Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

  • jobesz

    tag

    válasz WD40 #3 üzenetére

    láto mte is egy fps b..zi vagy azért szidod a ds,t majd rájösz te is ,és évi 50 ezret kökltögessé a gépedre biztos nyugodtan fogsz aludni egy konzolt se sziggyá kiccsávó mert az asztali sehol nincs a konzoloktól max szövegszerkesztésben,lásd gta 4 pc re kiadott verzió vs xbox360 és meglátod miről beszélek semmi gáz a pc s verzióval csak nincs talaj,és néha 1.5 méter magasan jönnek veled szembe a kocsik..

    te is inkább vegyé konzolt,és játékokat tudsz venni nem kell 2 havonta x nm el készülő rop mem shader egysdégre épülő baromságokkal foglalkozdon na kiccsávó nekem írjá

    Sonymdr cd550,,mdr-cd580 /AKG k371/ Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

  • jobesz

    tag

    válasz mephi666 #16 üzenetére

    igazad van elveszítettem a fejem,csak én 30 éves vagyok és ebből 25 évet gépek közelében töltöttem,gyerekként kézben fogható forma 1 es kis videójáték aztán jött az atari 2600 utánzat 2 bot joystick al,aztán a commodore 64 aztán meg amiga,és utána kb 5 évig játékterembe jártam,golden axe,rainbow island ,qix,bomb jack,mortal kombat ,és a végére tekken 3-4 el toltam,aztán engem is megfertőzött a pc láz de mára ez kicsit úgyérzem kevesebb élményt ad mint a konzol vonal manapság sokat kell szórakozni driverekkel és 6 havonta elég erősen elavul a gép,a számítógép régebbe nnem erről szólt még 5 éve sem,akkoriban nem kellett minden évben 2x fejleszteni,és ez azért valljuk be kicsit elvesz abból hogy mi az érték..Gondoolj bele a legtuttibb játékod 4 éve amit végigtoltál már nem is ez a géped volt max megmaradt a ház,de ez sem biztos.Azért a konzol az konzol marad főleg a psx és a nintendo s vonal lefelé kompatibilisek maradnak,a psp például viszi a playstation játékokat mind,a win vista meg csak 90 % át viszi az xp alatt futóknak....
    Na mindegy abbahagyom csak néha begurulok ha a konzolt húzzák le olyanok akik életükben nem ültek le úgy játszani hogy ne 6 ventillátos süvítsen mint egy hajszárító a szobábab(a számítógépre gondolok) Thx hogy meghallgattatok..

    Sonymdr cd550,,mdr-cd580 /AKG k371/ Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

Új hozzászólás Aktív témák