Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BloodyEddie

    őstag

    válasz Def26 #63 üzenetére

    (#63) Def26: Kifejtenéd hogy mi a gondod?

    (#62) v!ct0y: nem sértésnek szántam a hsz-em, sry ha úgy jött le.

    (#61) TheChos3nOne: igen, a valóságban szőrös meg bajszos vagyok és amint meglátok egy embert, kajáért kuncsorgok.

    (#60) aram01: na pont az ilyen építő jellegű "nehagydmagad" hsz-ekre van itt szükség :U

    (#57) Gebriel: milyen személyének a milyen sértése? Én "személyeskedésről" beszélek, ami ebben az esetben azt jelenti, hogy nem szimplán egy bizonyos véleményre reagálsz, hanem magába az emberbe kötsz bele, aki írta. Egyébként ha már ennyire szőrszálhasogatunk, a Fable nem Xbox exkluzív játék.

    Többen is hiányoltátok a GT5-höz és a témához való viszonyulásomat, íme:
    Nem ítélkezem kamerával felvett, 480p minőségű homályos videók alapján egy megjelenés előtt lévő játékról, főleg úgy, hogy ki sem próbáltam.

    Aki hsz-vadásznak gondol:
    Úgy tűnik, nem sokezer hsz-ben válaszolgatok az embereknek, hanem képes vagyok (!) egy hsz-be (!!!44!!) összefoglalni a gondolataim. (!!!444négynégy!!!4!)

    Külön kiegészítés Gebriel számára: arról nem TheChos3nOne tehet, hogy a Fable csak Xboxon (és PC-n, amint azt már megtudtad) elérhető, legalábbis tudtommal nem ő rendelkezik róla, hogy milyen platformra adják ki a játékot. Ha PS3 exkluzív lenne, valószínű akkor is szeretné, és akkor is ez lenne az avatarja, mivel ez egy jó játék, viszont ez nem egyenlő azzal, hogy akkor rögtön péesháromfanboy is lenne. Ha mégis kiderül, hogy TheChos3nOne tehet arról, hogy Xboxra is kiadták a Fable játékokat, akkor ezentúl bámilyen topikba ír hsz-t, le fogom xboxfanboyozni, és mindenbe belekötök amit ír.

    [ Szerkesztve ]

  • Chosen

    addikt

    válasz Def26 #85 üzenetére

    Kicsit úgy jött le nekem a hsz-edből, mintha GT5-re várók úgy állnának hozzá, ha ők nem játszhatnak, dögöljön meg a másik mert ő játszik. Nem az Xbox-osok hibája, hogy késik a GT5, ezért nem őket kell szidni. Ok, hogy valaki régóta vár rá, de ettől még nem kell a szőnyeg alá söpörni a hibáit amik tisztán látszanak egy 480p-s videón is.

    blazsey2: Ha megnézed az eslő kommentemet láthatod, hogy közel sem szaroztam le, annyit mondtam, hogy élvezetesebb a Shift is nála. Erre Gebriel írta, hogy akkor Shift mellett a helyem, ok téma lezárva én Shiftezek, más várja a GT5-öt. De itt nem lett vége, TerryBogard igen kultúráltan kifejtette a véleményét a Shiftről és innen indult az egész. Mégis mit kellett volna mondanom, ha egy olyan játékot rakás szaroz, ami a kritikusoknak tetszett, ráadásul a fórumon is rengeteg embernek bejött?

Új hozzászólás Aktív témák