Új hozzászólás Aktív témák

  • tomboy0013

    veterán

    Segítsetek nekem (már nem tudom hanyadjára :D ). Lassan eljutok a vásárlásig. Eddig ragaszkodtam a 32 gigás változathoz viszont 95 ezer körül nem igazán találok. Lett most a Mobilkerekedésben 91-ért de a sok negatív visszajelzés miatt mégsem biztos, hogy bevállalnám azt a boltot, illetve konkrétan senkitől sem olvastam olyat, hogy ott vásárolt gyári garanciásnak hirdetett példányt gyártói szervízben sikerült-e ingyen javíttatni. Az is igaz, hogy az ellenkezőjét sem olvastam. Feltűnően olcsók ott a telefonok, valami nem kerek :D Az összes többi hasonló árfekvésű boltban csak bolti garanciát adnak ők meg gyárit és ezt nem értem hogyan csinálják ezért szkeptikus vagyok. Valószínűleg maradok a külföldi expansys-nál ami ugyan drágább több mint 10 ezerrel de biztosan gyártói garanciát kapok ami nekem nagyon fontos.
    Nos a lényeg, hogy lehet inkább a 16 gigásat venném az ára miatt. Mindig 32 gigás telefonjaim voltak az elmúlt években de igazából sosem használtam ki a tárhely felét sem. Az eddigi telefonjaim mind Windows-osak voltak és bocs ha nagyon amatőr kérdést fogok feltenni, de androidnál mennyire jellemző, hogy teleszemeteli felesleges dolgokkal a rendszer a tárhelyet idővel? Valaki világosítson már fel, hogyan működik az 5X esetében ez, mert ha nem jellemző akkor bevállalom a 16 gigásat.

Új hozzászólás Aktív témák