Új hozzászólás Aktív témák

  • gzbotii

    veterán

    válasz Graphics #16 üzenetére

    Nagyon nem érted, mit akarok mondani. Nem az érdekel, hogy mi van most ott. Nagy appok valószínű felkerülnek. De nem lesz ott minden, és ha valami olyan nincs ott, ami kellene a usernek, akkor az neki nagy fekete pont.
    És nem tudnak lekövetni minden trendet egyből, ha valakinek ma kellene egy app, de nincs, és lehet, hogy három nap múlva lesz, az nem vigasz.

    "Nem győzködlek, hisz meg se nézted." Továbbra sem arról beszélek, hogy mi van most. És, hogy az álltalam említett, jelenleg Play Storeban több millió letöltéssel rendelkező appok megvannak-e.

    Másik: online banking lesz ezekre valaha? Minden hazai bank, etc. Mert azok nagy része, pont nem fog menni .apk-ból való telepítéssel.

    szerk.: "Én úgy csinálom, ha először be akarok valamit '"mondani'" egy topicba, előbb megnézem, hogy mekkora mellénnyel tehetem meg ezt... És ha nem, akkor inkább psszt. Csendben maradok, hisz bölcsebb leszek".

    Továbbra sem arról beszélek, mint amit te szajkózól (hogy a nagy appok egy része megvan). De ha majd értelmezed is, amit próbálok írni, akkor fussunk neki újra.

    Te beszélsz arról, hogy tegnap nem havazott, én meg azt mondom, hogy lehet, holnap lesz teljes kiörlésű kenyér a pékségben. Kb.

    [ Szerkesztve ]

    When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

Új hozzászólás Aktív témák