Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • denverx-92

    csendes tag

    válasz ricshard444 #21 üzenetére

    Nem tudom ki szereti /szerette a Dragon Ball-t. Én egy rajongó voltam. 2008-ban láttam híreket ,hogy mozifilm hűha de jó lesz. Egy nagy csalódás , és veszteséges is volt. CSŐD. Valami Noname rendező átlapozott 2-3 képregényt. Na pont ezt NEM szeretném látni a God Of War filmnél.(ha lesz). Minőségi filmet szeretnék , minőségi szereplőkkel igazi Kratos kinézettel. Nem baj ha nincs meg a kellő szinészi képesség majd betanitják( :DDD ). Csak ezt a filmet ne szúrják el. Mellékesen ha 20-30 igazi fanatikust kiemelnének a játékosok közül jobb filmet rendeznének mint egy bejáratott rendező... Ez a véleményem.

    Amúgy nem tudom ki ez a csávó én is véletlen bukkantam rá a neten a realkratos.com-on(?). Oldalról 1:1 Kratos viszont szemből kicsit sem hasonlít rá. Nincs meg az a jellegzetes körtefeje mint kratosnak azzal a szélesedő álkapoccsal indul és keskenyedik felfelé. A másik a szinkronhang. Egy fekete férfi a szinkronhangja. Bár azt meg tudják oldani "In Hollywood". A görög istenek óvjanak meg minket a magyar szinkrontól. :W

    A legtöbb ember bólogat telefonbeszélgetés közben, holott ez színtiszta energiapocsékolás.

Új hozzászólás Aktív témák