Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • enerdzsájzer

    tag

    válasz szlibud #606 üzenetére

    Múltkor félreérhettem a dokit. A csontkinövéseket csak részben tudta lecsiszolni, középen a gerincvelő felőli részen nem tudta mert nem is lehet. Ha ott flexel, rögtön lebénulok. Tehát a csontkinövés középső szakasza ott van és ott is marad és folyamatosan ba...gatja a gerincvelőt. Ezzel nem lehet csinálni semmit. Az L4 sérv már csak a hab a tortán. Műtét egyenlőre nem lesz. Ebben a helyzetben így nem is lehet. De ha romlana a helyzet telefonálnom kell neki és valamit megpróbál csinálni. Addig is fiziko-gyógybigyók, két ünnep közt kontroll. Nem volt ideje beszélgetni, én meg nem akartam feltartani, így is két műtét között szaladt le gyorsan hogy beszéljen velem. Majd kontroll alkalmával hátha jobban lesz ideje, akkor majd kifaggatom. Holnap meg a háziorvosomhoz megyek,őt is kikérdezem, aztán reumába meg gyógyfürdőbe.
    Volt min gondolkozni hazafelé autózva. A csontkinövéseknek nem szokásuk felszívódni. Sőt ha jól tudom idővel inkább egyre nagyobbak nem?Ha ez így van akkor még most jön a java. :F :(

Új hozzászólás Aktív témák