Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz updog #115 üzenetére

    Ez a néni még áldásos, lehetne rosszabb is. ;] Mondok pár példát a felettünk és az alattunk lakókból:

    -román pék: olyan bulik voltak, hogy volt amikor faterom felment a nagy késsel a kezében

    -mentős: mindenféle bulik, heti rendszerességgel

    -vasgolyós: évekig hallgattuk, hogy valaki rendszeresen leejt egy vasgolyót, ami pattog a padlón. Hogy mi volt ez, azt végül is nem tudtuk meg. Ekkoriban volt kisgyerek is, az szaladgált keresztben a lakásban oda-vissza.

    -dagadtak: fölöttem rozsdás vaságyban hódolt az élvezeteknek két nem kis súlyú ember, a szerencsétlen ágy meg ütemre nyekerget amíg ment az akció éjjel

    -mezítláb közlekedő, sarkát mindenhova hangosan odaverő jóember, aki a műszakos munkarendje miatt ezt akkor csinálja, mikor ténylegzavaró

    -bagós és italozós néni sok évig, nála legalább csak szagok voltak, hang nem

    -fiatal rendőr gyerek: ismertük az asztalost, aki ment heti rendszerességgel javítani a lakást, mert mikor megjöttek a haverjai, akkor pl. a wc ajtót rendszeresen lezúzták (nem vicc). Volt egy alkalom, mikor a falszomszédja ráhívta a rendőröket, azok meg nem finomkodtak a fiatal kollégával. A hangok alapján nem csak alkoholt fogyasztottak... Végül a gyerek szülei eladták a lakást a gyerek alól, mert megelégelték ezeket a dolgokat.

    -istencsapása: folyamatos bagó + bebaszás + zenélés csúcsra járatva, éjjel 2-kor is. Itt már árultuk a lakást...

    -mint a nyulak: fiatal srácnak van barátnője. A barátnője hogy is mondjam, nem halk az akció közben, hanem különösen hangosan szokott nyögni. Egyik alkalommal anyám azt hitte, hogy valakit bántanak... Most tegnap éjjel az ágy ütemre verte a falat, még a sikolyok mellé. Az már csak mellékes, hogy a lány meg boltos és szoktam nála vásárolni, magamban mindig vigyorgok ezen. :DDD

    Egy panelben akkor kezdenek romlani az állapotok, mikor az eredeti lakók elköltöznek vagy kihalnak és a lakóközösség felhígul pl. albérlőkkel. Érdemben nincsenek törvények, amik sokat segítenének, csak a költözés és a remény, hogy ott majd jobb lesz.
    Meg az is érdekes, hogy anno kb. semmit nem gondolkodtak szigetelésen. A konnektorok nyílásai közösek a falszomszédommal, amíg le nem zártam őket gipszkarton dugóval meg szilóval, addig csőtelefonként működtek, pedig legutolsó szériás panelről van szó, nem is valami régiről. A strang is hasonló, ott meg a bagó és a szarszag jön, főleg ha szeles az idő és nincs meg a huzat felfelé...

    Van egy tégla társasházi lakásom is, ott egész más világ van. Pl. önzáró strang a WC-ben...

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

  • twollah1976

    őstag

    válasz updog #115 üzenetére

    Orulj neki, hogy nem a belvarosban laksz ahol a haz harmada, fele airbnb lakas.
    Folyamatos obegatas, ajto, liftajto csapkodas, gurulos borond huzigalas, a liftet lehetetlen hasznalni, mert allandoan "fogjak", hogy fel, le tudjanak menni a borondokkel.

    \m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

Új hozzászólás Aktív témák