Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz Hopkins95 #9 üzenetére

    Engem az se győzött meg. Nem tudom mi hiányzik belőle, nem tudom megmondani, de ez így nem késztet vásárlásra. Az első részt nagyon kívántam, bántam is, hogy nem jött PC-re. Most itt a folytatás, és ez meg nem vált ki belőlem olyan hatást mint anno az első rész. Az első rész egyik legnagyobb problémája a tartalom volt. És most se ígérik túl magukat a fejlesztők. Kíváncsi leszek mi lesz belőle.

    (#6) [Prolixus] A történet akkor is nagyon fontos minden körülmények között. Ha érdektelen a sztori akkor valahogy grindolni sincs kedvem. Régen persze amikor sokkal több időm volt játszani akkor elég volt célnak, hogy összeszedjem (vagy legalább is megpróbáljam) összeszedni a legdurvább cuccokat. De ma már azért kell valami ami motivál. Ami leköt a sok grind között.

    (#2) oriic Jövő hét hétfő? Lehet bele fog férni. De gondolom az lesz benne ami a videóban amit Hopkins95 is linkelt, azért meg kár feltelepítenem.

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

  • AxBattler

    félisten

    válasz Hopkins95 #9 üzenetére

    Ja, loot-olós címből van egy pár, amivel játszom/szeretnék játszani, szóval ez a rész annyira nem hiányzik, a BF2 meg nagggyon ott lesz hangulatban az űrcsatákkal... szóval ha be is ruházok valamelyikre, akkor valszeg' utóbbi lesz.

    "Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

Új hozzászólás Aktív témák